Поиск лекарств в аптеках

Найдите нужные вам лекарства в аптеках. Узнайте стоимость препаратов

Найдите аптеку рядом с вами

Поиск аптек на ближайшей улице в вашем районе. Рядом со станцией метро.

Проверьте наличие лекарств в аптеках

Отметьте нужные вам лекарства, и сравните их стоимость в аптеках
Главная страница »
Тералок

Тералок (Theraloc)

Цены в аптеках

Инструкция
Нажмите на форму выпуска, что бы посмотреть цены и аптеки в которых продаётся Тералок (Theraloc)

В данный момент товара нет в наличии.


Инструкция по применению Тералок (Theraloc)

Торговое название: Тералок

Действующее вещество: НИМОТУЗУМАБ

Английское название: Theraloc

Украинское название: Тералок

ATC классификация: L01XC11

Загальна характеристика:

міжнародна назвa: nimotuzumab;

основні фізико-хімічні властивості: прозорий безбарвний розчин;

склад:1 флакон містить 50 мг німотузумабу;

допоміжні речовини: натрію гідрофосфат, натрію дигідрофосфат, натрію хлорид, полісорбат 80, вода для ін’єкцій.

Форма випуску. Концентрат для розчину для інфузій.

Фармакотерапевтична група. Антинеопластичні засоби. Код АТС L01X.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Німотузумаб (h-R3) є моноклональним антитілом людини, що розпізнає рецептор епідермального фактора росту (EGF-R) з високою спорідненістю.

Рецептор епідермального фактора росту (EGF-R) є трансмембранним глікопротеїдом з молекулярною масою 170 кДа, що ініціює мітогенез епітеліальних клітин. Його внутрішньоклітинна частина характеризується специфічною тирозинкіназною активністю, а EGF-R-сигнальний шлях бере участь в контролі росту клітин, проліферіції, виживання, дифференціювання, прогресії клітинного циклу, ангіогенезу, міграції клітин та агресивності клітин пухлини.

EGFR активується в результаті приєднання екзоклітинних лігандів EGF и TGF-α (трансформований фактора росту). Німотузумаб зв’язується з ліганд-зв’язуючою ділянкою EGFR та попереджує приєднання лігандів до рецептору. Приєднання німотузумабу блокує сигнальне перетворення EGFR шляхом інгібування кіназ-залежного фосфорилювання та призводить до зупинки клітинного циклу в G1 фазі.

Антитіла були отримані шляхом клонування різних ділянок антитіла миші ior egh/r3. Антитіла мають молекулярну масу 150 кДа.

Німотузумаб (h-R3) виробляється за допомогою культури клітин ссавців, що не секретують NSO клітини.

Фармакокінетика. Німотузумаб пригнічує як in vitro так in vitro проліферацію клітин та індукує апоптоз EGF-R залежних ракових клітин. In vitro німотузумаб пригнічує клітинний цикл та ангіогенез, іn vivo, ангіогенез інгібується в результаті зменшення густини кровеносних судин в ракових пухлинах. Використання німотузумабу в ксенотрансплантантних моделях EGF-R залежних ракових пухлин у мишей призводить до антиракового ефекту щодо людських пухлин, в тому числі легеневих адено-карцином, епідермальних карцином піхви та сквамозноклітинних карцином голови та шиї.

Фармакокінетика німотузумабу вивчалася на 3 разових введеннях препарату у дорослих з епітеліальними пухлинами. Під час цих досліджень препарат вводили у дозі від 3 до 400 мг.

Фармакокінетика після повторних застосувань у дозуванні 200 та 400 мг німотузумабу у комбінації з супутнім застосуванням радіотерапії вивчалася у пацієнтів з раком голови та шиї.

Коли німотузумаб застосовують в одноразовій дозі 200 мг період напіввиведення препарату з плазми крові становить 302,95 год, максимальна концентрація – 52713 нг/мл, об’єм розподілу становить 4279,71 мл та загальний кліренс – 0,34 мл/год/кг. Період напіввиведення становить 50±17 год.

Після повторних введень німотузумабу в дозі 200 мг мінімальна та максимальна стійка концентріція в плазмі становить від 65 до 115 мг/мл.

Найвищі концентріції відмічаються в печінці, також значущі концентріції досягаються в селезінці, серці, сечовому міхурі та нирках.

Загальний кліренс становить 28,1 мл/год після одноразової дози 200 мг. Виведення нирками в середньому складає 22% за 24 год.

Фармакокінетика у дітей та підлітків.

Вивчення фармакокінетики німотузумабу у пацієнтів в педіатрії не проводилося.

Фармакокінетика у пацієнтів з нирковою та печінковою недостатністю.

Вивчення фармакокінетики німотузумабу у пацієнтів з нирковою та печінковою недостатністю не проводилося.

Показания к применению.

Лікування рецидивуючої гліоми на пізніх стадіях у дітей.

Дорослим Тералок призначають як препарат першої лінії у лікуванні третьої та четвертої стадії гліоми та як препарат першої лінії у лікуванні раку голови та шиї.

Способ применения и дозы.

Рекомендована доза Тералоку для дітей: 150 мг/м2, що застосовується один раз на тиждень. Препарат вводять внутрішньовенно інфузійно протягом 30 хв.

Рекомендована доза Тералоку для дорослих: 200-400 мг/м2, що застосовується один раз на тиждень. Препарат вводять внутрішньовенно інфузійно протягом 30 хв.

Тривалість лікування залежить від прогресування хвороби.

Застосовувати Тералок потрібно під наглядом лікаря, що має досвід роботи з антинеопластичними лікарськими засобами. Під час лікування та рік після лікування необхідно спостеріти за станом пацієнта.

Препарат рекомендується застосовувати дітям від 3 років. Безпечність та ефективність Тералоку для пацієнтів з нирковою та печінковою недостатністю не вивчалися.

Побічна дія.

З боку шлунково-кишкового тракту. Нудота, блювання, запор, сухість ротової порожнини, поява виразок на слизовій оболонці роту, езофагіт, порушення смаку, стоматит, підвищений рівень креатиніну в крові, підвищений рівень аланін-амінотрансфераз, гама-глютамілтрансфераз, порушення функції печінки, зменшення рівня гемоглобіну, збільшення або зменшення маси тіла.

Серцево-судинна система. Брадикардія, геморагія, артеріальна гіпотензія/гіпертензія, загострення наявної артеріальної гіпертензії.

Кровоносна та лімфатична системи. Анемія, лейкопенія, тромбоцитопенія.

З боку нервової системи і органів чуття. Судоми, запаморочення, головний біль, парестезії, дезорієнтація, дисфазія, гіпоастезія, синдром неспокійних ніг, тремор, фотофобія, дзвін у вухах, сонливість.

З боку респіраторної системи. Епістаксис, кашель, ціаноз, диспное, біль у глотці та гортані, вазомоторний риніт.

Шкіра та її придатки. Алергічний дерматит, еритема, екзантема, реакція фоточутливості, висипи, підвищена пітливість.

З боку обміну речовин. Гіпокаліємія, анорексія, зменшення апетиту, дегідратація.

Загальні зміни самопочуття. Стомленість, слабкість, погіршення загального самопочуття, периферичний набряк, підвищення температури, гарячка, тремор, запалення слизових оболонок, міальгія, стафілококова інфекція, нудота після введення препарату, субдуральна гематома.

Протипоказання.

Гіперчутливість до німотузумабу або інших компонентів препарату чи клітин мієломи мишей NSO або до інших рекомбінантних антитіл людини. Діти до 3-х років.

Передозування.

До сьогодні ефект передозування препарату Тералок не вивчений.

Особливості застосування.

Не рекомендується застосовувати препарат Тералок дітям до 3-х років у зв’язку з відсутністю інформації щодо його безпеки та ефективності.

Запобіжні заходи. Препарат Тералок необхідно застосовувати із дотриманням запобіжних заходів пацієнтами, котрі раніше проходили курс лікування з застосуванням моноклонального мишачого антитіла ior egh/r3, а також пацієнтами, у яких раніше спостерігалася підвищена чутливість до даного продукту або до продуктів, отриманих із NSO клітин ссавців, або до окремих компонентів даного продукту. Тералок потрібно застосовувати з дотриманням запобіжних заходів пацієнтам, які страждають хронічними захворюваннями на стадії, що не підлягає компенсаційній терапії, таких як серцева дисфункція, діабетичний мієліт або підвищений артеріальний тиск.

1. Не струшуйте вміст флакона. Інтенсивне струшування може сприяти розкладанню білка і вплинути на біологічну активність продукту.

2. Будь-який препарат, що застосовується протягом вливання, перед застосуванням треба візуально оглянути для виявлення часток і зміни кольору.

3. Відповідно до асептичної техніки необхідне застосування стерильного шприца. Зніміть кришечку з флакона і продезінфікуйте верхівку флакона за допомогою анти–бактеріостатичного розчину, вставте голку у флакон, щоб вилучити його вміст.

4. Тералок при обраній дозі повинний бути розчинений у 250 мл 0,9 % розчину хлориду натрію.

Застосування у період вагітності та лактації.

Вплив на організм препарату Тералок у період вагітності не вивчено. Дослідження на тваринах продемонстрували, що на ембріональній стадії недостача рецептора епідермального фактора росту (EGF-R) може призвести до переривання дозрівання епітеліальної тканини і перінатальної смерті. Застосування препарату Тералок у період вагітності не рекомендується. Оскільки також не відомо, чи виділяється Тералок через молоко людини, застосування цього препарату жінками у період годування груддю не рекомендується.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.

Взаємодію Тералоку з іншими цитостатичними препаратами (що пригнічують розмноження клітин) дотепер не вивчено. Був виявлений синергічний ефект і посилена протипухлинна дія при застосуванні інших інгібіторів рецептора епідермального фактора росту (EGF-R) у комбінації з хіміотерапією.

Умови та термін зберігання.

Зберігати в недоступному для дітей місці, в холодильнику при температурі 2 – 8 °С. Не заморожувати та не струшувати. Розведений розчин слід використовувати негайно. Якщо розчин не використали відразу, але розведення проводили в асептичних умовах, розчин можна зберігати при температурі 2 – 8 °С не довше 4 годин.

Тримати в оригінальній упаковці з метою запобігання проникнення сонячного світла.

Термін придатності – 24 місяці.

Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на флаконі.

 

 

Данная инструкция на Тералок (Theraloc), описание предоставлена только для ознакомления с препаратом и не является руководством к самолечению. Пожалуйста, перед применением препарата Тералок (Theraloc), проконсультируйтесь с профилирующим врачом.
Protected by Copyscape Duplicate Content Check


Отзывы Тералок

 

К сожалению, пока никто не оставил отзыв Тералок (Theraloc). Сделайте это первым!

Оставить отзыв »Популярные лекарства

Синупрет цена
Ламизил
Нифуроксазид
Сорбекс
Пантенол
Джинтропин цена
Мапротибене
Рапифен
ОСПЕКСИН
ДАОНИЛ
Рапикорт
© 2007-2012 Copyright Qmed - Поиск лекарств в аптеках.