Поиск лекарств в аптеках

Найдите нужные вам лекарства в аптеках. Узнайте стоимость препаратов

Найдите аптеку рядом с вами

Поиск аптек на ближайшей улице в вашем районе. Рядом со станцией метро.

Проверьте наличие лекарств в аптеках

Отметьте нужные вам лекарства, и сравните их стоимость в аптеках
Главная страница »
Тавегил

Тавегил (Tavegyl)

Цены в аптеках

Инструкция
Нажмите на форму выпуска, что бы посмотреть цены и аптеки в которых продаётся Тавегил (Tavegyl)

Тавегил

цена в аптеках, грн
23.77...67.14 табл. 1 мг, №20


Инструкция по применению Тавегил (Tavegyl)

Загальна характеристика:

міжнародна та хімічна назви: clemastine; (R)-2-[2-[(R)-1-(4-хлорфеніл)-1-фенілетоксі]етил]-1-метилпіролідин (Е)-2-бутенедіоат;

основні фізико-хімічні властивості: прозора сиропоподібна рідина від безбарвного до блідно-жовтого кольору, з фруктовим запахом;

склад: 1 мл сиропу містить клемастину фумарату 0,134 мг, що відповідає клемастину 0,1мг;

допоміжні речовини: натрію сахарин, динатрію гідрофосфат безводний, калію дигідрофосфат, сорбітолу розчин 70 %, метилпарабен, пропілпарабен, пропіленгліколь, етанол, ароматизатор “персик”, ароматизатор “лимон”, вода очищена.

 

Форма випуску. Сироп.

Фармакотерапевтична група. Антигістамінні засоби для системного застосування.

Код АТС R06A A04.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Тавегіл – антагоніст Н1-рецепторів. Належить до антигістамінних засобів групи бензгідрильних ефірів. Тавегіл селективно інгібує гістамінні Н1-рецептори та зменшує проникність капілярів. Він здійснює виражену антигістамінну та протисвербіжну дію, яка характеризується швидким початком і значною тривалістю (до 12 год).

Фармакокінетика. Після прийому внутрішньо клемастин майже повністю всмоктується із шлунково-кишкового тракту. Максимальна концентрація в плазмі досягається через 2 – 4 год. Пік антигістамінної дії препарату спостерігається через 5 - 7 год і продовжується протягом 10 - 12 год, іноді до 24 год. Зв’язування клемастину з білками плазми становить близько 95%.

Виведення з плазми носить двофазний характер, періоди напіввиведення 2,7 - 4,5 год і 21 - 53 год відповідно. Клемастин метаболізується в печінці. Основний шлях виведення метаболітів - із сечею (45 - 65%). Незмінена активна речовина виявляється у сечі лише у невеликій кількості.

Показания к применению. Сінна гарячкка, алергійний риніт, кропив’янка (у т.ч. дермографічна), свербіж, алергійні дерматити і дерматози, контактний дерматит, гостра і хронічна екзема (як допоміжний засіб), алергійні реакції, спричинені лікарськими препаратами, укусами комах.

Способ применения и дозы.

Дорослим і дітям старше 12 років призначають по 10 мл сиропу вранці і ввечері. В особливо тяжких випадках добова доза може бути збільшена до 60 мл сиропу.

Дітям 6-12 років призначають по 5-10 мл сиропу перед сніданком і на ніч.

Дітям 3-6 років призначають по 5 мл сиропу 2 рази на день, перед сніданком і на ніч.

Дітям 1-3 років призначають по 2-2,5 мл сиропу 2 рази на день, перед сніданком і на ніч.

Сироп необхідно дозувати за допомогою мірної ємності, що додається до флакона.

Побічна дія.

Слабкість, седативна дія, у деяких випадках, особливо у дітей, відмічається стимулювальна дія на центральну нервову систему; рідко спостерігаються сухість у роті, головний біль, запаморочення, нудота, біль у ділянці шлунка, запор; дуже рідко - тахікардія. В поодиноких випадках спостерігається блювання, діарея, відсутність апетиту, утруднення сечовиділення, бронхіального секрету, екстрасистолія, гіпотензія. Дуже рідко спостерігаються алергічні реакції: шкірні висипання, фотосенсибілізація.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до препарату або до інших антигістамінних засобів подібної хімічної структури. Тавегіл не слід призначати дітям до 1 року, а також жінкам під час вагітності і годування груддю.

Тавегіл не слід застосовувати хворим на порфірію.

Передозування.

Результатом передозування антигістамінних засобів може бути як пригнічення, так і збудження ЦНС. Можливі також антихолінергічні симптоми (сухість у роті, фіксоване розширення зіниць, припливи крові, реакції з боку травного тракту і тахікардія).

Лікування полягає у виведенні препарату з організму шляхом промивання шлунка, застосування активованого вугілля і в проведенні симптоматичної терапії.

Особливості застосування. Тавегіл слід застосовувати з обережністю при закритокутовій глаукомі, гіпертиреозі, виразці шлунка за наявності стенозу, при пілородуоденальному стенозі, гіпертрофії передміхурової залози із затримкою сечовипускання і обструкцією шийки сечового міхура.

Вплив на здатність керувати автомобілем і механізмами. Пацієнтам, які приймають Тавегіл, слід бути обережними при керуванні транспортними засобами, при роботі з машинами/механізмами, оскільки препарат може спричинювати седативний ефект.

Застосування у періоди вагітності і лактації. У періоди вагітності та годування груддю Тавегіл призначають тільки за суворими показаннями. Невелика кількість препарату може надходити в грудне молоко.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.

Тавегіл, як і інші антигістамінні препарати, потенціює дію седативних засобів, снотворних, інгібіторів МАО та алкоголю.

Умови та термін зберігання.

Зберігати в недоступному для дітей місці при температурі до 25°С.

Термін придатності - 3 роки.

 

 

Данная инструкция на Тавегил (Tavegyl), описание предоставлена только для ознакомления с препаратом и не является руководством к самолечению. Пожалуйста, перед применением препарата Тавегил (Tavegyl), проконсультируйтесь с профилирующим врачом.
Protected by Copyscape Duplicate Content Check

Возможно вас заинтересует

Тавегил раствор


Отзывы Тавегил

 

К сожалению, пока никто не оставил отзыв Тавегил (Tavegyl). Сделайте это первым!

Оставить отзыв »Популярные лекарства

Синупрет цена
Ламизил
Нифуроксазид
Сорбекс
Пантенол
Джинтропин цена
Мерексид
Эклипс
Артишока Экстракт Гексал
Этиловый спирт
Ритмокор раствор
© 2007-2012 Copyright Qmed - Поиск лекарств в аптеках.