Поиск лекарств в аптеках

Найдите нужные вам лекарства в аптеках. Узнайте стоимость препаратов

Найдите аптеку рядом с вами

Поиск аптек на ближайшей улице в вашем районе. Рядом со станцией метро.

Проверьте наличие лекарств в аптеках

Отметьте нужные вам лекарства, и сравните их стоимость в аптеках
Главная страница »
Спорагал

Спорагал (Sporagal)

Цены в аптеках

Инструкция
Нажмите на форму выпуска, что бы посмотреть цены и аптеки в которых продаётся Спорагал (Sporagal)

Спорагал

цена в аптеках, грн
144.88...199.87 капс. 100 мг, №10
329.00...597.25 капс. 100 мг, №30


Инструкция по применению Спорагал (Sporagal)

Торговое название: Спорагал

Действующее вещество: ИТРАКОНАЗОЛ

Английское название: Sporagal

Украинское название: Спорагал

ATC классификация: J02AC02

Загальна характеристика:

міжнародна назва: іtraconazole;

основні фізико-хімічні властивості: тверді желатинові капсули з корпусом та кришечкою голубого кольору; вміст капсули – сферичні кульки від білого до жовтувато-кремового кольору;

склад: 1 капсула містить ітраконазолу 100 мг.

 

Форма випуску. Капсули.

 

Фармакотерапевтична група. Протигрибкові засоби для системного застосування. Похідні триазолу. Ітраконазол. Код АТС J02А С02.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Спорагал - синтетичний протигрибковий препарат групи триазолів з широким спектром протигрибкової дії.

Механізм дії Спорагалу такий же, як у інших препаратів класу азолів. Він пригнічує утворення ергостеролу клітинних стінок гриба, виявляючи вплив на ланостериндиметилазу - фермент, залежний від цитохрому Р-450.

До препарату чутливі Trichophyton spp., Microsporum spp., Epidermophyton floccosum, Candida spp. (включаючи С.albicans), Cryptococcus neoformans, Aspergillus spp., Histoplasma spp., Paracoccidioides brasiliensis, Sporothrix schenckii, Fonsecaea spp., Cladosporium spp., Blastomyces dermatidis і деякі інші мікроорганізми.

Фармакокінетика. Максимальна біодоступність Спорагалу відмічається при прийомі препарату відразу після їди. Після одноразового прийому препарату максимальна концентрація ітраконазолу в плазмі крові досягається через 3 - 4 години.

При тривалому застосуванні стабільна концентрація ітраконазолу в плазмі досягається через 1 - 2 тижні від початку лікування і через 3 - 4 години після прийому останньої дози препарату становить 0,4 мкг/мл - при прийомі 100 мг ітраконазолу 1 раз на добу; 1,1 мкг/мл - при прийомі 200 мг препарату 1 раз на добу; 2,0 мкг/мл - при прийомі 200 мг 2 рази на добу.

З білками плазми зв’язується 99,8 % активної речовини.

Ітраконазол розподіляється у різних тканинах організму, причому концентрація в легенях, нирках, печінці, кістках, шлунку, селезінці, скелетних м’язах у 2 - 3 рази перевищує концентрацію ітраконазолу в плазмі крові. Концентрація ітраконазолу в тканинах, що містять кератин, особливо у шкірі, в 4 рази перевищує концентрацію у плазмі крові. Терапевтична концентрація ітраконазолу в шкірі зберігається протягом 2 - 4 тижнів після припинення 4-тижневого курсу лікування. Терапевтична концентрація ітраконазолу в кератині нігтів досягається через 1 тиждень від початку лікування і зберігається принаймні протягом 6 місяців після завершення 3-місячного курсу лікування. Ітраконазол проникає також у сальні та потові (у меншій кількості) залози шкіри.

Препарат метаболізується в печінці з утворенням великої кількості похідних, одне з яких - гідроксиітраконазол - спричиняє протигрибкову дію майже на рівні ітраконазолу і має кінцевий період напіввиведення 1 - 1,5 доби. Приблизно 35 % від прийнятої дози препарату виводиться із сечею у вигляді метаболітів протягом 1 тижня, з них у незміненому вигляді виводиться менше 0,03 %. З калом у незміненому вигляді виводиться приблизно 3 - 18 % від прийнятої дози препарату.

У пацієнтів з нирковою і печінковою недостатністю, а також у деяких пацієнтів з імуносупресією (СНІД, нейтропенія, трансплантація органів) біодоступність ітраконазолу може знижуватися.

Показания к применению. Лікування мікозів, спричинених чутливими до препарату збудниками:

- вульвовагінальний кандидоз, хронічний рецидивуючий грибковий вульвовагініт;

- мікози шкіри, порожнини рота, очей;

- оніхомікоз, спричинений дерматофітами та/або дріжджовими грибами;

- системні мікози: системний аспергільоз, кандидоз, криптококоз (у тому числі криптококовий менінгіт), гістоплазмоз, споротрихоз, паракокцидіоїдоз, бластомікоз та інші системні мікози.

Способ применения и дозы. Препарат призначають внутрішньо, відразу після їди, капсули ковтають цілими.

При вульвовагінальному кандидозі препарат призначають по 2 капсули 2 рази на добу протягом 1 дня або по 2 капсули 1 раз на добу протягом 3 днів.

При хронічному рецидивуючому грибковому вульвовагініті - по 1 капсулі 2 рази на добу протягом 6 - 7 днів, а потім протягом 3 - 6 менструальних циклів по 1 капсулі у перший день циклу.

При висiвкоподiбному лишаї – 2 капсули 1 раз на добу протягом 7 днів.

При дерматомікозах – 1 капсула 1 раз на добу протягом 15 днів. У випадку ураження висококератинізованих ділянок (таких як шкіра кистей і стоп) проводять додатковий курс лікування протягом 15 днів, застосовуючи таку ж дозу препарату.

При кандидозі порожнини рота – 1 капсула 1 раз на добу протягом 15 днів.

При грибковому кератиті – 2 капсули 1 раз на добу протягом 21 дня.

При онiхомікозі – 2 капсули на добу протягом 3 місяців або проводять повторні курси лікування методом пульс-терапії, призначаючи препарат по 2 капсули 2 рази на добу протягом 1 тижня з наступними перервами: при ураженні нігтів на ногах (незалежно від того, чи уражені нігті на руках) проводять 3 курси лікування: 1 тиждень прийому препарату, потім 3 тижні перерва. При ураженні нігтів тільки на руках проводять 2 курси лікування: 1 тиждень прийому препарату, 3 тижні - перерва.

При системному аспергільозі препарат призначають по 2 капсули 1 раз на добу протягом 5 місяців; за необхідності дозу препарату підвищують до 2 капсул 2 рази на добу.

При системному кандидомікозі – 1 - 2 капсули 1 раз на добу, протягом від 3 тижнів до 7 місяців, за необхідності дозу препарату підвищують до 2 капсул 2 рази на добу.

При системному криптококозі (без ознак менінгіту) – 2 капсули 1 раз на добу; для підтримуючої терапії препарат призначають по 2 капсули 1 раз на добу від 2 місяців до 1 року. При криптоковому менінгіті - по 2 капсули 2 рази на добу.

При гістоплазмозі - від 2 капсул 1 раз на добу до 2 капсул 2 рази на добу протягом 8 місяців.

При споротрихозі – 1 капсула 1 раз на добу протягом 3 місяців.

При паракокцидіоїдозі - 1 капсула 1 раз на добу протягом 6 місяців.

При хромомікозі – 1 - 2 капсули 1 раз на добу протягом 6 місяців.

При бластомікозі - від 1 капсули 1 раз на добу до 2 капсул 2 рази на добу протягом 6 місяців.

Для деяких пацієнтів з порушеннями імунітету (СНІД, трансплантація органів, нейтропенія) може виникнути потреба у збільшенні дози препарату.

 

Побічна дія.

Диспепсія, нудота, біль у животі, запор, транзиторне підвищення активності трансаміназ у крові, в окремих випадках при тривалому лікуванні - гепатит (чіткий причинно-наслідковий зв’язок з прийомом препарату не встановлений); головний біль, запаморочення, периферична нейропатія, алергічні реакції (свербіж шкіри, кропив’янка, ангіоневротичний набряк, синдром Стівенса–Джонсона); дисменорея, в окремих випадках при тривалому лікуванні можливі алопеція, гіпокаліємія, набряки.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до препарату або його компонентів.

Передозування.

Повідомлень про випадки передозування препарату немає.

 

Особливості застосування.

У період вагітності препарат призначають тільки при системних мікозах, якщо очікуваний ефект терапії перевищує ризик небажаного впливу на плід. Жінкам дітородного віку в період лікування препаратом рекомендується застосовувати ефективні контрацептивні засоби. У період годування груддю препарат призначають тільки у тих випадках, коли очікуваний ефект лікування перевищує ризик можливого небажаного впливу на дитину.

Пацієнтам з підвищеним рівнем трансаміназ у крові препарат призначають тільки у випадках, якщо очікуваний ефект терапії перевищує можливий ризик гепатотоксичної дії; застосування препарату припустиме, якщо значення показників АлАТ і АсАТ перевищують верхню межу норми не більше, ніж у 2 рази. При цирозі печінки або при порушенні функції нирок препарат застосовується під контролем рівня ітраконазолу в плазмі; у разі потреби коригують дози.

Необхідно контролювати функціональний стан печінки, якщо курс лікування триває більше 1 місяця, а також якщо у пацієнта, що приймає препарат, виникає анорексія, нудота, блювання, підвищена стомлюваність, біль у животі або відмічається темний колір сечі. При виявленні порушень функції печінки препарат відміняють.

При периферичній нейропатії, спричиненій прийомом препарату, також необхідно препарат відмінити.

Клінічних даних поки що недостатньо для того, щоб рекомендувати препарат для широкого застосування у педіатричній практиці.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.

Не рекомендується зі Спорагалом одночасний прийом внутрішньо терфенадину, астемізолу, цизаприду, мідазоламу або триазоламу.

Необхідно дотримуватись обережності при одночасному призначенні непрямих антикоагулянтів, циклоспорину А, дигоксину, блокаторів кальцієвих каналів групи дигідропіридину, а також хінідину і вінкристину, метаболізм яких здійснюється за участю ензимів типу цитохрому Р450-3А, оскільки можливо посилення ефектів та/або збільшення часу дії цих лікувальних засобів.

Одночасний прийом препаратів, що індукують ферментні системи печінки (рифампіцин, фенітоїн та ін.), істотно знижує біодоступність Спорагалу.

Антацидні препарати приймають не раніше, ніж через 2 години після прийому Спорагалу.

При одночасному прийомі Спорагалу з зидовудином, етинілестрадіолом або норетистероном значна взаємодія не відмічена.

Умови та термін зберігання.

Зберігати у недоступному для дітей, сухому місці при температурі від 15 до 25 °С . Термін придатності - 3 роки.

 

 

Данная инструкция на Спорагал (Sporagal), описание предоставлена только для ознакомления с препаратом и не является руководством к самолечению. Пожалуйста, перед применением препарата Спорагал (Sporagal), проконсультируйтесь с профилирующим врачом.
Protected by Copyscape Duplicate Content Check


Отзывы Спорагал

 

Принимал полный курс пульс-терапии по 200 мг 2 раза в день в течении 7 дней, потом перерыв на 21...
Отзыв от: 15.08.2014
Лечила грибок ногтя на руке, прошла два курса пульс терапии а перед этим употребляла спорагал 1,5...
Отзыв от: 10.08.2012


Популярные лекарства

Синупрет цена
Ламизил
Нифуроксазид
Сорбекс
Пантенол
Джинтропин цена
ЛОМЕКСИН
Лозартан
Декарис
Нитрепин
Ксанидил
© 2007-2012 Copyright Qmed - Поиск лекарств в аптеках.