Поиск лекарств в аптеках

Найдите нужные вам лекарства в аптеках. Узнайте стоимость препаратов

Найдите аптеку рядом с вами

Поиск аптек на ближайшей улице в вашем районе. Рядом со станцией метро.

Проверьте наличие лекарств в аптеках

Отметьте нужные вам лекарства, и сравните их стоимость в аптеках
Главная страница »
Синуфорте

Синуфорте (Sinuforte)

Цены в аптеках

Инструкция
Нажмите на форму выпуска, что бы посмотреть цены и аптеки в которых продаётся Синуфорте (Sinuforte)

Синуфорте

цена в аптеках, грн
359.99...642.50 лиофил. пор. д/интраназ. прим. 0,05 г фл., с раств. в амп. 5 мл, №1


Инструкция по применению Синуфорте (Sinuforte)

Торговое название: Синуфорте

Действующее вещество: ЦИКЛАМЕН ЕВРОПЕЙСКИЙ/КАВКАЗСКИЙ

Английское название: Sinuforte

Украинское название: Синуфорте

ATC классификация: R01AX10

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: пориста маса білого кольору або білого кольору з кремово-коричневим відтінком, гігроскопічна;

склад: 1 флакон містить порошку ліофілізованого соку та водного екстракту зі свіжих бульб цикламену європейського (Сусlamen еuropaeum) 0,05 г;

розчинник – вода для ін’єкцій.

Форма випуску. Порошок ліофілізований для приготування розчину для інтраназального застосування.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при захворюваннях порожнини носа. Код АТС R01АХ.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Препарат діє місцево на слизову оболонку носа, спричиняючи посилену рефлекторну секрецію у слизових оболонках, які вистилають навколоносові пазухи і, власне, порожнину носа. Посилена рефлекторна секреція у вигляді серозно-мукозних виділень виявляється через декілька хвилин і може тривати близько 2-х годин. Подобна стимульована секреція обумовлює природне дренування (вимивання) навколоносових пазух і, як наслідок, - високу лікувальну ефективність препарату. Препарат не зумовлює яких-небудь значущих залишкових явищ подразнення слизової оболонки носа, не затримується у порожнині носа і не має загальної системної дії.

Фармакокінетика. Не вивчалась.

Показания к применению.

а)Гостре або хронічне рецидивуюче запалення навколоносових пазух (синусити) - катаральні або гнійні гайморити, фронтити, етмоїдити, сфеноїдити або комбіновані синусити; гострі гнійні синусити, перебіг яких супроводжується явищами генералізованої інфекції або орбітальних ускладнень (в останньому випадку Синуфорте® застосовують у комбінації з антибіотиками);

б)гостре ексудативне запалення середнього вуха (отит) та хронічні ексудативні отити (в останньому випадку лікування з використанням Синуфорте® можна проводити і після міринготомії);

в)гострі та хронічні риніти; гострі алергічні риніти або алергічні риніти в стадії загострення, у тому числі полінози у складі комплексної терапії, з метою запобігання розвитку гнійних ускладнень;

г)постопераційна реабілітація після ендоскопічних оперативних втручань (етмоїдотомія, гаймороетмоїдотомія, фронтоетмоїдогайморотомія).

Способ применения и дозы.

При кожному натиску розпилювач-дозатор розпилює 0,13 мл (2-3 краплі) препарату, що становить разову дозу (0,0013 г). Готовий розчин містить 35 доз препарату.

  1. Відгвинтити ковпачок у флаконі з препаратом і вийняти пробку.
  2. Розкрити ампулу з розчином і відломити верхню частину.
  3. Повністю вилити розчинник у флакон з препаратом.
  4. Нагвинтити розпилювач-дозатор на флакон і збовтати до повного розчинення препарату.
  5. Зняти захисний ковпачок з розпилювача-дозатора.
  6. Зробити 2-3 пробних розпилювання в повітря.
  7. При вертикальному положенні голови ввести розпилювач-дозатор у кожний носовий хід і зробити розпилювання одним натиском.

Дорослим та дітям віком старше 5 років приготовлений вищевказаним способом препарат вводять при однобічному синуситі на боці синуситу один раз на добу; при двобічному синуситі аерозоль вводять у кожний носовий хід.

Препарат рекомендується використовувати через добу, при необхідності також допускається його щоденне застосування.

Тривалість одного курсу лікування - 12-16 днів при введенні препарату через день і 6-8 днів при щоденному застосуванні.

Для досягнення лікувального ефекту достатньо 6-8 введень препарату, проте зменшення головного болю або повне його припинення може спостерігатися вже після

3-5 введень препарату.

Режим дозування та тривалість призначення не залежить від нозологічної форми захворювання. Після ендоскопічних оперативних втручань інтраназальне введення Синуфорте® починають на другу добу з метою дренажу дихальних шляхів і зменшення набряку слизових оболонок.

Побічна дія.

Короткочасне відчуття слабкого або помірного печіння у носоглотці, рефлекторні явища у вигляді слинотечі, рідше - короткочасні сльозотечі та почервоніння обличчя; в поодиноких випадках може виникнути нетривалий головний біль у лобній ділянці або з’явитись забарвлене у блідо-рожевий колір виділення з носа в результаті капілярного діапедезу. В жодному з вказаних випадків немає потреби у припиненні лікування.

Протипоказання. Кистозно-поліпозні параназальні синусити; вагітність та період лактації, оскільки безпека застосування в ці періоди не вивчена; діти віком до 5 років, клінічні дані про ефективність та безпечність препарату у яких недостатні; підвищена чутливість до компонентів препарату.

Передозування. Про випадки передозування препарату Синуфорте® не повідомлялось. Проте перевищення рекомендованої дози може спричинити відчуття сильного печіння та болю у носоглотці.

Особливості застосування.

ПІД ЧАС КОРИСТУВАННЯ УНИКАТИ ПОТРАПЛЯННЯ ПРЕПАРАТУ В ОЧІ!

НЕ ВДИХАТИ ОДНОЧАСНО З ВВЕДЕННЯМ ПРЕПАРАТУ!

Мимовільне потрапляння препарату в очі може зумовити сильне подразнення, а також явища гострого кон’юнктивіту.

У випадку алергічних ринітів застосування системних антигістамінних препаратов допустиме лише через дві години після інтраназального введення Синуфорте®.

Антиалергічні препарати можна застосовувати не менше, ніж за 8-10 годин до інтраназального введення Синуфорте®. При застосуванні Синуфорте® після оперативних втручань немає потреби у застосуванні традиційних післяопераційних реабілітаційних заходів, таких як анемізація, промивання пазух та туалет носової порожнини.

Збільшення дози препарату не призводить до підвищення лікувального ефекту.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Недопустимо одночасне введення у порожнину носа Синуфорте® та місцевоанестезуючих препаратів, а також антигістамінних засобів або попереднє введення таких препаратів; при необхідності допустимо закапувати засоби, що зменшують місцево набряк слизової оболонки носа, таких як розчини, що містять адреналін та ефедрин; у випадках, ускладнених гнійною інфекцією, при необхідності застосовується антибіотикотерапія.

Умови та термін зберігання. Зберігати в захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі від 15°С до 25°С.

Термін придатності 3 роки. Свіжоприготовлений розчин зберігати при температурі від 8°С до 10°С у захищеному від світла місці не більше 15 днів.

 

 

Данная инструкция на Синуфорте (Sinuforte), описание предоставлена только для ознакомления с препаратом и не является руководством к самолечению. Пожалуйста, перед применением препарата Синуфорте (Sinuforte), проконсультируйтесь с профилирующим врачом.
Protected by Copyscape Duplicate Content Check


Отзывы Синуфорте

 

пользовался синуфорте гайморит хронический лучше средства не встречал аналоги туфта синуфорте...
Отзыв от: 21.03.2015


Популярные лекарства

Синупрет цена
Ламизил
Нифуроксазид
Сорбекс
Пантенол
Джинтропин цена
Роксид 150
Бускопан
Агар Клиглера
Гидрохинидин
Зокор
© 2007-2012 Copyright Qmed - Поиск лекарств в аптеках.