Поиск лекарств в аптеках

Найдите нужные вам лекарства в аптеках. Узнайте стоимость препаратов

Найдите аптеку рядом с вами

Поиск аптек на ближайшей улице в вашем районе. Рядом со станцией метро.

Проверьте наличие лекарств в аптеках

Отметьте нужные вам лекарства, и сравните их стоимость в аптеках
Главная страница »
Раптен 75 раствор для инъекций

Раптен 75 раствор для инъекций (Rapten 75)

Цены в аптеках

Инструкция
Нажмите на форму выпуска, что бы посмотреть цены и аптеки в которых продаётся Раптен 75 раствор для инъекций (Rapten 75)

Раптен 75

цена в аптеках, грн
54.50...64.50 р-р д/ин. 75 мг амп. 3 мл, №5


Инструкция по применению Раптен 75 раствор для инъекций (Rapten 75)

Торговое название: Раптен 75

Действующее вещество: ДИКЛОФЕНАК

Английское название: Rapten 75

Украинское название: Раптен 75

ATC классификация: M01AB05

Склад:

діюча речовина: диклофенак;

1 мл розчину містить диклофенаку натрію 25 мг;

допоміжні речовини: манітол, натрію метабісульфіт, пропіленгліколь, натрію гідроксид, спирт бензиловий, вода для ін¢єкцій.

Лікарська форма. Розчин для ін’єкцій.

Фармакотерапевтична група. Нестероїдні протизапальні та протиревматичні засоби. Диклофенак. Код АТС M01AB05.

Клінічні характеристики.

Показання.

 • Запальні та дегенеративні захворювання суглобів (ревматоїдний артрит, анкілозуючий спондиліт, артроз і спондилоартроз, періартрит, тендоперіартрит, тендоперіостит, фіброзит);

 • ревматичні захворювання м’яких тканин;

 • больовий синдром у хребті, невралгії, міалгії;

 • больовий синдром і запалення після операцій і травм;

 • ниркова та жовчна коліки.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до препарату та його компонентів, ацетилсаліцилової кислоти та інших нестероїдних протизапальних лікарських засобів; ерозивно–виразкові ураження шлунково-кишкового тракту у фазі загострення; порушення кровотворення; вагітність; період годування груддю; дитячий вік.

Способ применения и дозы.

Для лікування гострих станів або купірування загострення хронічного процесу призначають внутрішньом’язово (глибоко в сідничний м’яз) дорослим по 3 мл (75 мг) препарату, звичайно 1 раз на добу, в окремих випадках - 2 рази на добу. Зазвичай ін’єкції застосовують не більше 2 днів, лікування продовжують із застосуванням таблеток.

Побічні реакції.

 • З боку шлунково-кишкового тракту: нудота, блювання, діарея, біль в епігастрії, запор; в окремих випадках спостерігаються ерозивні ураження слизової оболонки шлунка, перфорація кишечнику, шлунково-кишкові кровотечі, загострення виразкового коліту;

 • з боку нервової системи: іноді спостерігається головний біль, запаморочення, непритомність, безсоння, дратівливість, порушення чутливості або зору (диплопія), шум у вухах, судоми;

 • алергічні реакції: іноді виникають шкірні висипи, у поодиноких випадках – кропив’янка, фотосенсибілізація, синдром Стівенса-Джонсона, бульозний дерматит, екзема, анафілактична реакція, астма, тощо;

 • з боку нирок: рідко – набряки, гостра ниркова недостатність, інтерстиціальний нефрит, нефротичний синдром;

 • з боку печінки: підвищення рівня трансаміназ, рідко - гепатит;

 • з боку системи кровотворення: описані окремі випадки розвитку тромбоцитопенії, агранулоцитозу, гемолітичної анемії, носові кровотечі;

 • з боку серцево–судинної системи: серцева недостатність, затримка рідини в організмі, артеріальна гіпертензія, гіпотензія, тромбофлебіт, стенокардія.

Передозування.

Специфічних симптомів не відмічено. Лікування: промивання шлунка і застосування активованого вугілля з метою запобігання резорбції залишків препарату. Симптоматична терапія.

Застосування в період вагітності або годування груддю.

Раптен 75 протипоказаний при вагітності. Під час лікування препаратом годування груддю слід припинити.

Діти. Досвід застосування препарату Раптен 75 дітям відсутній.

Особливості застосування.

З особливою обережністю призначають препарат пацієнтам із захворюваннями печінки, нирок і шлунково–кишкового тракту в анамнезі, наявними диспептичними синдромами, артеріальною гіпертензією, серцевою недостатністю, в період до і після складних оперативних втручань, у разі значного зменшення об’єму циркулюючої плазми різної етіології, а також особам літнього віку.

 Не рекомендується призначати препарат хворим з печінковою порфірією у зв’язку із загрозою виникнення нападів порфірії.

 Хворим, які мають в анамнезі алергійні реакції на нестероїдні протизапальні препарати, Раптен 75 призначають тільки у разі крайньої необхідності.

 Під час застосування Раптену 75, як і інших нестероїдних протизапальних засобів можливе підвищення рівня одного або декількох печінкових ферментів. Тому, у разі тривалої терапії Раптеном 75 слід проводити регулярний контроль за функцією печінки. У процесі лікування препаратом необхідний систематичний контроль за функцією нирок та картиною периферійної крові.

Раптен 75 може тимчасово інгібувати агрегацію тромбоцитів. Тому, у пацієнтів з порушеннями гемостазу є необхідним контроль відповідних лабораторних показників.

З обережністю призначають Раптен 75 особам літнього віку, особливо послабленим і з недостатньою вагою; їм рекомендується призначати препарат в мінімально ефективній дозі.

Не рекомендується одночасне вживання алкоголю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. У випадку розвитку побічних реакцій з боку центральної нервової системи не рекомендується керувати автотранспортом або працювати з іншими механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Не слід призначати Раптен 75 одночасно з іншими нестероїдними протизапальними засобами, оскільки існує ризик взаємного потенціювання токсичних ефектів і зниження ефективності одного з препаратів. Раптен 75 може підвищувати концентрацію літію та дигоксину в плазмі крові при одночасному застосуванні з препаратами, які містять ці речовини. Підсилює ефект пероральних антикоагулянтів, фенітону і пероральних протидіабетичних препаратів сульфонілсечовини. При одночасному застосуванні з антикоагулянтами значно підвищується ризик виникнення геморагічних ускладнень.

Раптен 75, як і інші нестероїдні протизапальні засоби, зменшує діуретичний і антигіпертензивний ефект діуретиків, а також інгібіторів АПФ і бета-блокаторів. При одночасному застосуванні з калійзберігаючими діуретиками можливе підвищення рівня калію в крові.

При одночасному застосуванні Раптен 75 з циклоспорином можливо підвищення токсичності останнього, з глюкокортикоїдами - посилення побічної дії з боку шлунково-кишкового тракту, а з ацетилсаліциловою кислотою – зниження рівня диклофенаку в плазмі крові. Пацієнтам, які застосовують метотрексат, Раптен 75 призначають за добу до або після прийому метотрексату, оскільки концентрація в плазмі крові і токсичність останнього може підвищуватись.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Раптен 75 чинить протизапальну, протиревматичну, аналгетичну та жарознижувальну дію, що зумовлено пригніченням циклооксигенази (ЦОГ), ключового ферменту в синтезі простагландинів, які відіграють основну роль у патогенезі запалення, виникненні болю та пропасниці. Доведено, що диклофенак інгібує в однаковою мірою ЦОГ-1 і ЦОГ-2 ізоферменти, і виявляє більш сильний інгібуючий ефект відносно ЦОГ-2. Препарат знижує підвищену чутливість нервових закінчень до механічних подразників і біологічно активних речовин, які утворюються в місці запалення; призводить до зниження температури тіла, знижує концентрацію простагландинів у менструальній крові і інтенсивність болю при первинній дисменореї. Раптен 75 сприяє підвищенню об’єму рухів в уражених суглобах і зменшенню болю у стані спокою і активності. Зменшує агрегацію тромбоцитів.

Фармакокінетика. Після парентерального введення диклофенак досягає високих концентрацій у крові, жовчі, печінці, серці, легенях і нирках, незначна кількість препарату виділяється з молоком матері. У синовіальній рідині концентрація диклофенаку на 30 % нижча, ніж у плазмі, однак визначається довше, ніж у плазмі. Об¢єм розподілу становить 0,12 - 0,55 л/кг. 99 % диклофенаку зв’язується з альбумінами плазми крові. Метаболізується диклофенак у печінці шляхом кон¢югації з глюкуроновою кислотою. Протягом перших 35 годин приблизно 70 % виводиться із сечею, 30 % - з калом у вигляді метаболітів. До 1 % препарату виводиться із сечею в незміненому вигляді.

Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості: прозорий розчин, безбарвного або блідо-жовтого кольору з характерним запахом.

Несумісність. Не відома.

Термін придатності. 3 роки.

Умови зберігання. Зберігати при температурі не вище 25 °С у недоступному для дітей місці.

 

 

Данная инструкция на Раптен 75 раствор для инъекций (Rapten 75), описание предоставлена только для ознакомления с препаратом и не является руководством к самолечению. Пожалуйста, перед применением препарата Раптен 75 раствор для инъекций (Rapten 75), проконсультируйтесь с профилирующим врачом.
Protected by Copyscape Duplicate Content Check

Возможно вас заинтересует

Раптен рапид
Раптен гель
Раптен ретард


Отзывы Раптен 75

 

К сожалению, пока никто не оставил отзыв Раптен 75 раствор для инъекций (Rapten 75). Сделайте это первым!

Оставить отзыв »Популярные лекарства

Синупрет цена
Ламизил
Нифуроксазид
Сорбекс
Пантенол
Джинтропин цена
МЕТРОГИЛ
Азопт
Интегрилин
Алактин
Мазь стрептоцидовая 10%
© 2007-2012 Copyright Qmed - Поиск лекарств в аптеках.