Поиск лекарств в аптеках

Найдите нужные вам лекарства в аптеках. Узнайте стоимость препаратов

Найдите аптеку рядом с вами

Поиск аптек на ближайшей улице в вашем районе. Рядом со станцией метро.

Проверьте наличие лекарств в аптеках

Отметьте нужные вам лекарства, и сравните их стоимость в аптеках
Главная страница »
Простатилен цинк

Простатилен цинк (Prostatilen zinc)

Цены в аптеках

Инструкция
Нажмите на форму выпуска, что бы посмотреть цены и аптеки в которых продаётся Простатилен цинк (Prostatilen zinc)

Простатилен цинк

цена в аптеках, грн
229.99...244.99 супп. ректал. контурн. ячейк. уп., №10
126.90...141.50 супп. ректал. контурн. ячейк. уп., №5


Инструкция по применению Простатилен цинк (Prostatilen zinc)

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: супозиторії від білого з жовтуватим до білого з сіруватим відтінком кольору, сигароподібної форми, зі специфічним запахом;

склад: 1 супозиторій містить простатилену 0,03 г; цинку сульфату гептагідрату 0,1 г;  a-токоферолу ацетату 0,1 г;

допоміжні речовини: вода очищена; твін 80; цетостеариловий спирт; твердий жир.

Форма випуску. Супозиторії ректальні.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при доброякісній гіпертрофії передміхурової залози. Код АТС G04СХ10.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Комбінований препарат, що застосовується для лікування захворювань передміхурової залози. Простатилен, що входить до складу супозиторіїв, чинить органотропну дію на передміхурову залозу (простатопротекторний ефект), протизапальну дію, зменшуючи набряк та лейкоцитарну інфільтрацію залози, поліпшує процеси мікроциркуляції та тромбоцитарно-судинний гемостаз, позитивно впливає на функціональну активність сперматозоїдів. Простатилен також стимулює активність гуморальної ланки імунітету та деякіх факторів резистентності організму, впливає на тонус м’язів сечового міхура, включаючи тонус детрузора.

Цинк попереджує розвиток добро- та злоякісних процесів у передміхуровій залозі, сприяє зберіганню цілісності сперматозоїдів, підвищує статевий потяг, є фактором імунного захисту, необхідний для дозрівання специфічних імунних клітин, синтезу цитокінів, резистентності організму. Дефіцит цинку, який притаманний, зокрема, літнім людям, призводить до імпотенції, регресії чоловічих статевих залоз та яєчок, зниження кількості сперми.

Вітамін Е (a-токоферол) підтримує біологічну активність сперматозоїдів, має антикоагулянтні властивості, запобігає внутрішньосудинному згортанню крові, оскільки має здатність до зв’язування протромбіну, чинить також протизапальну та виражену антиоксидантну дію, запобігає розвитку атеросклерозу.

Фармакокінетика. Компоненти препарату ефективно всмоктуються в кишечнику. Вітамін Е у крові зв’язується з ліпопротеїдами та частково з альбуміном, депонується в надниркових залозах, гіпофізі, сім’яниках, жировій та м’язовій тканинах, печінці. Виводиться переважно із жовчю. Цинк не кумулює, виводиться з калом (85%), а також із сечею та потом. Інформація щодо фармакокінетики простатилену відсутня. Ректальне введення препаратів забезпечує їх ефективне надходження у локальний кровообіг органів малого тазу та до чоловічих репродуктивних органів.

Показания к применению. Лікування та профілактика хронічного простатиту, доброякісної гіперплазії передміхурової залози; ускладнень після операцій на передміхуровій залозі, а також сексуальних розладів, чоловічої безплідності.

Способ применения и дозы.

Дорослим супозиторій вводять глибоко у задній прохід. З лікувальною метою застосовують по 1 супозиторію 2 рази на день (уранці та ввечері) протягом 5 – 10 днів. З метою профілактики – по 1 супозиторію 1 раз на день. Тривалість курсу визначається характером та тяжкістю захворювання, досягнутим терапевтичним ефектом, характером терапії (монотерапія або комплексне лікування). При необхідності курс лікування можна повторити через 1 – 6 міс.

Побічна дія.

Можливі алергічні реакції.

Протипоказання.

Підвищена чутливісь до компонентів препарату, ниркова недостатність, інфаркт міокарда, кардіосклероз.

Передозування.

Про випадки передозування супозиторіїв з простатиленом не повідомлялося. При передозуванні цинку сульфату відзначається гарячка, порушення функції легенів, дегідратація, дисбаланс електролітів у плазмі, ниркова недостатність. При передозуванні вітаміну Е можливі креатинурія, діарея, зниження працездатності.

Лікування симптоматичне.

Особливості застосування.

З обережністю призначають пацієнтам з ризиком розвитку тромбоемболії.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.

Не встановлена.

Умови та термін зберігання. В сухому, захищеному від світла місці при температурі від +8°С до +15°С. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності – 3 роки.

 

 

 

Данная инструкция на Простатилен цинк (Prostatilen zinc), описание предоставлена только для ознакомления с препаратом и не является руководством к самолечению. Пожалуйста, перед применением препарата Простатилен цинк (Prostatilen zinc), проконсультируйтесь с профилирующим врачом.
Protected by Copyscape Duplicate Content Check

Возможно вас заинтересует

Простатилен
Простатилен иофарма


Отзывы Простатилен цинк

 

Мужа уговорила пройти курс лечения простатиленом цинком. К врачу его и под страхом смерти не...
Отзыв от: 25.03.2014
Раньше пользовался простатиленом, потом увидел такие же но с цинком. Посоветовался с врачом, он...
Отзыв от: 08.02.2014


Популярные лекарства

Синупрет цена
Ламизил
Нифуроксазид
Сорбекс
Пантенол
Джинтропин цена
Ностасартан H
Реджунурон
ИМУКИН
Деттол раствор
Амбросан
© 2007-2012 Copyright Qmed - Поиск лекарств в аптеках.