Поиск лекарств в аптеках

Найдите нужные вам лекарства в аптеках. Узнайте стоимость препаратов

Найдите аптеку рядом с вами

Поиск аптек на ближайшей улице в вашем районе. Рядом со станцией метро.

Проверьте наличие лекарств в аптеках

Отметьте нужные вам лекарства, и сравните их стоимость в аптеках
Главная страница »
Панкреатин 8000

Панкреатин 8000 (Pancreatin 8000)

Цены в аптеках

Инструкция
Нажмите на форму выпуска, что бы посмотреть цены и аптеки в которых продаётся Панкреатин 8000 (Pancreatin 8000)

ПАНКРЕАТИН 8000

цена в аптеках, грн
16.06...34.95 табл. п/о контурн. ячейк. уп., №50


Инструкция по применению Панкреатин 8000 (Pancreatin 8000)

Торговое название: ПАНКРЕАТИН 8000

Действующее вещество:

Английское название: PANCREATINUM 8000

Украинское название: ПАНКРЕАТИН 8000

ATC классификация: A09AA02

Загальна характеристика:

міжнародна назва: pancreatin;

основні фізико-хімічні властивості: таблетки, вкриті оболонкою, двоопуклої форми, рожевого кольору, зі слабким специфічним запахом; на поперечному зрізі видно два шари;

склад: 1 таблетка містить панкреатину - 0,24 г з мінімальною ферментною активністю:

ліпази - 8 000 МО F.I.P.,

амілази - 5 600 МО F.I.P.,

протеази - 370 МО F.I.P.;

допоміжні речовини: натрію хлорид, аеросил, целюлоза мікрокристалічна, колідон ЦЛ, натрію кроскармелоза, колідон 25, магнію стеарат, колікоат МАЕ 30 ДП, пропіленгліколь, тальк, титану діоксид, кислотний червоний 2С.

 

Форма випуску. Таблетки, вкриті оболонкою.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що покращують травлення, включаючи ферменти. Поліферментні препарати. Код АТС А09А А02.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Поліферментний препарат. Панкреатичні ферменти (ліпаза, амілаза та протеаза), які входять до його складу, полегшують перетравлення жирів, вуглеводів, білків, що сприяє їх повному всмоктуванню у тонкому кишечнику. При захворюваннях підшлункової залози препарат компенсує недостатність її зовнішньосекреторної функції і сприяє покращанню процесу травлення. Таблетки мають захисну оболонку, нерозчинну у кислому середовищі шлунка, яка запобігає руйнуванню травних ферментів під дією рН шлункового соку.

Фармакокінетика. Дослідження фармакокінетики препарату не проводилися.

 

Показания к применению. Недостатність зовнішньосекреторної функції підшлункової залози (хронічний панкреатит, муковісцидоз). Хронічні запально-дистрофічні захворювання шлунка, кишечнику, печінки, жовчного міхура; стан після резекції або опромінення цих органів, що супроводжується порушеннями перетравлення їжі, метеоризмом, діареєю (у складі комбінованої терапії). Для покращання перетравлення їжі в осіб з нормальною функцією шлунково-кишкового тракту у разі погрішностей в харчуванні, а також при порушеннях жувальної функції. Підготовка до рентгенологічного та ультразвукового дослідження органів черевної порожнини.

 

Способ применения и дозы.

Доза підбирається індивідуально, залежно від ступеня недостатності функції підшлункової залози. Препарат застосовують дорослим у дозі 1- 4 таблетки (що відповідає 8000 — 32000 ОД F.I.P. за ліпазою) з кожним прийомом їжі. Призначають таблетки внутрішньо перед або під час їди, не розжовуючи, запиваючи великою кількістю рідини, бажано не лужної: вода, фруктові соки. Добова доза для дорослих становить 48000 - 150000 ОД F.I.P. (6 - 18 таблеток). При повній недостатності функції підшлункової залози (наприклад, кістозному фіброзі) доза повинна бути збільшена до 400000 ОД F.I.P. на добу, що відповідає добовій потребі дорослої людини у ліпазі. Курс лікування може тривати від декількох днів (при порушеннях харчування внаслідок погрішностей у дієті) до декількох місяців і навіть років (при необхідності у постійній замісній терапії).

 

Побічна дія.

При тривалому застосуванні дуже рідко можлива реакція підвищеної чутливості. При тривалому застосуванні високих доз препарату можливе виникнення гіперурикозурії. Можуть з’явитися симптоми кишкової непрохідності.

 

Протипоказання.

Підвищена чутливість до компонентів препарату.

 

Передозування.

Панкреатин не містить компонентів, що викликають отруєння. У разі виникнення алергії слід вжити звичайних антиалергічних заходів (відміна препарату, симптоматична терапія).

 

Особливості застосування.

При муковісцидозі доза препарату повинна бути адекватна кількості ферментів, яка необхідна для всмоктування жирів, враховуючи кількість та якість їжі, що споживається.

Препарат можна застосовувати в періоди вагітності та лактації.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.

Зменшує всмоктування заліза (особливо при тривалому застосуванні).

 

Умови та термін зберігання. Препарат зберігають у сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 15 0С. Термін придатності - 2 роки.

 

 

 

Данная инструкция на Панкреатин 8000 (Pancreatin 8000), описание предоставлена только для ознакомления с препаратом и не является руководством к самолечению. Пожалуйста, перед применением препарата Панкреатин 8000 (Pancreatin 8000), проконсультируйтесь с профилирующим врачом.
Protected by Copyscape Duplicate Content Check

Возможно вас заинтересует

ПАНКРЕАТИН
ПАНКРЕАТИН ДЛЯ ДЕТЕЙ
Панкреатин Форте


Отзывы ПАНКРЕАТИН 8000

 

К сожалению, пока никто не оставил отзыв Панкреатин 8000 (Pancreatin 8000). Сделайте это первым!

Оставить отзыв »Популярные лекарства

Синупрет цена
Ламизил
Нифуроксазид
Сорбекс
Пантенол
Джинтропин цена
Клетчатка семян тыквы "Целебное питание"
Паксил
Колхикум-дисперт
Цикломидрил
Эликсир шалфейный
© 2007-2012 Copyright Qmed - Поиск лекарств в аптеках.