Поиск лекарств в аптеках

Найдите нужные вам лекарства в аптеках. Узнайте стоимость препаратов

Найдите аптеку рядом с вами

Поиск аптек на ближайшей улице в вашем районе. Рядом со станцией метро.

Проверьте наличие лекарств в аптеках

Отметьте нужные вам лекарства, и сравните их стоимость в аптеках
Главная страница »
Орлистат

Орлистат (Orlistat)

Цены в аптеках

Инструкция
Нажмите на форму выпуска, что бы посмотреть цены и аптеки в которых продаётся Орлистат (Orlistat)

В данный момент товара нет в наличии.


Инструкция по применению Орлистат (Orlistat)

Торговое название: Орлистат

Действующее вещество: ОРЛИСТАТ

Английское название: Orlistat

Украинское название: Орлістат

ATC классификация: A08AB01

Загальна характеристика:

міжнародна назва: орлістат (orlistat);

основні фізико-хімічні властивості: капсули блакитного кольору;

склад: 1 капсула містить 120 мг орлістату;

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, полівінілпіролідон, натрію крохмаль гліколят, тальк, тверда желатинова капсула.

 

Форма випуску. Капсули.

 

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при ожирінні. Код АТС: А08АВ01.

 

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка.

Механізм дії препарату пов’язаний з утворенням ковалентного зв’язку із сериновим залишком шлункової і панкреатичної ліпаз у порожнині шлунку і тонкої кишки. Фермент при цьому втрачає здатність розщеплювати жири, що надходять з їжею у формі тригліцеридів, на вільні жирні кислоти, що всмоктуються, і моногліцериди. Унаслідок цього зменшується кількість калорій, що надходять в організм, і, отже, знижується маса тіла пацієнта.

Після 24-40 годин відзначається збільшення концентрації жиру в калових масах. Після скасування препарату концентрація жиру повертається до вихідного рівня через 48-72 години.

Фармакокінетика.

Після прийому всередину орлістат практично не абсорбується з шлунково-кишковому тракті. При прийомі разової дози 360 мг концентрацію активної речовини в плазмі визначити не вдалося. Що означає, що концентрація орлістата в плазмі крові нижче ніж 5 нг/мол.

Об’єм розподілу встановити не можна через дуже низьку системну абсорбцію орлістату. Зв’язування з білками плазми in vitro складає 99%. У мінімальних кількостях орлістат може проникати в еритроцити.

42% частини, що абсорбувалася, орлістату метаболізується в організмі з утворенням двох метаболітів, що через дуже низьку концентрацію в плазмі (у середньому 26 нг/мол і 108 нг/мол відповідно) і дуже слабко вираженій здатності інгибірувати ліпазу, вважаються фармакологічно неактивними.

97% прийнятої дози орлістата виводиться з калом, з них 83% - у незмінному вигляді, екскреція із сечею всіх субстанцій не перевищує 2%. Період напіввиведення орлістату з організму (із сечею і калом) – 3-5 діб. Метаболіти орлістату і незмінна активна речовина можуть виводитися з жовчю.

Показания к применению.

Терапія ожиріння або надлишкової маси тіла в сполученні з низько калорійною дієтою.

Способ применения и дозы.

Призначають по 120 мг 3 рази на день разом з основними прийомами їжі. Препарат приймають під час їжі або не пізніше, ніж через 1 годину після їжі. У випадку якщо прийом їжі пропускають, або якщо їжа не містить жиру, то прийом орлістату можна пропустити.

Збільшення дози вище за рекомендовану посилює терапевтичний ефект.

Побічна дія.

З боку ШКТ: маслянисті виділення з прямої кишки, виділення газів, імперативні позиви на дефекацію, стеаторея, частішання дефекації і нетримання калу (як правило, ці явища виникають тимчасово у перші 3 місяці лікування); рідко – болі або дискомфорт у животі, метеоризм, рідкий стул, болі і дискомфорт у прямій кишці.

Алергійні реакції: шкірні висипання, свербіж, ангіоневротичний набряк, анафілактичні реакції.

Протипоказання.

Синдром хронічної мальабсорбції, холестаз.

Передозування.

Випадків передозування не описано. У клінічних дослідженнях прийом разової дози 800 мг або багаторазовий прийом по 400 мг 3 рази в день протягом 15 днів не супроводжувалися значними небажаними реакціями.

Лікування: у випадку вираженого передозування рекомендується медичне спостереження протягом 24 годин.

 

Особливості застосування.

На фоні терапії орлістатом пацієнт повинен одержувати збалансовану помірну низькокалорійную дієту, що містить не більш 30% калорій у вигляді жирів. При більш високому вмісті жирів у раціоні харчування підвищується імовірність виникнення побічних реакцій з боку ШКТ. Зниження маси тіла пацієнтів може поліпшити обмін речовин у хворого цукровим діабетом і потребує зниження дози пероральних гіпоглікемічних засобів.

Безпека й ефективність застосування орлістату у пацієнтів з порушенням функції печінки і нирок не встановлена.

У клінічних дослідженнях у більшості пацієнтів, що приймали орлістат протягом 2 років, концентрація вітамінів А, Д, Е, К и бета-каротину була в межах норми. Але для адекватного надходження всіх поживних речовин в організм можна призначити полівітаміни через 2 години після прийому орлістата або перед сном.

Безпека застосування препарату у дітей не встановлена.

Виведення орлістату з грудним молоком не вивчалося, тому препарат не слід застосовувати при під час годування груддю. Препарат не слід призначати вагітним, тому що дані про безпеку клинічного застосування відсутні.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.

Не встановлено лікарської взаємодії при поєднанні застосування орлістату з дигоксином, варфарином, метформіном, пероральними контрацептивами, ніфедипіном, статинами, етанолом.

При одночасному застосуванні орлістату може зменшуватися всмоктування жиророзчинних вітамінів.

 

Умови та термін зберігання.

Зберігати в недоступному для дітей, сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25 0С. Не застосовувати після закінчення терміну придатності.

Термін придатності - 4 роки у невідкритій первинній упаковці.

 

 

Данная инструкция на Орлистат (Orlistat), описание предоставлена только для ознакомления с препаратом и не является руководством к самолечению. Пожалуйста, перед применением препарата Орлистат (Orlistat), проконсультируйтесь с профилирующим врачом.
Protected by Copyscape Duplicate Content Check


Отзывы ОРЛИСТАТ

 

Я тоже худела с ксеникалом. С ним сбрасывала по 5 кг в месяц, побочных эффектов никаких - все...
Отзыв от: 04.04.2014
Я начинала худеть с орлистатом. Эффект был - где-то по 2-2,5 кг за месяц. Принимала я его 3...
Отзыв от: 16.02.2014


Популярные лекарства

Синупрет цена
Ламизил
Нифуроксазид
Сорбекс
Пантенол
Джинтропин цена
МЕРАТИН
Эмоклот
Донормил таблетки шипучие
Перекись водорода
Эрик
© 2007-2012 Copyright Qmed - Поиск лекарств в аптеках.