Поиск лекарств в аптеках

Найдите нужные вам лекарства в аптеках. Узнайте стоимость препаратов

Найдите аптеку рядом с вами

Поиск аптек на ближайшей улице в вашем районе. Рядом со станцией метро.

Проверьте наличие лекарств в аптеках

Отметьте нужные вам лекарства, и сравните их стоимость в аптеках
Главная страница »
Офлокаин

Офлокаин (Oflocain)

Цены в аптеках

Инструкция
Нажмите на форму выпуска, что бы посмотреть цены и аптеки в которых продаётся Офлокаин (Oflocain)

ОФЛОКАИН

цена в аптеках, грн
35.00...43.95 мазь туба 15 г


Инструкция по применению Офлокаин (Oflocain)

Торговое название: ОФЛОКАИН

Действующее вещество: ЛИДОКАИН+ОФЛОКСАЦИН

Английское название: OFLOCAINUM-DARNITSA

Украинское название: ОФЛОКАЇН-ДАРНИЦЯ

ATC классификация: D06BX50

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: мазь білого кольору зі слабким специфічним запахом склад: 1,0 г мазі містить: офлоксацину - 0,001 г, лідокаїну гідрохлориду (в перерахунку на безводну речовину) - 0,03 г;

допоміжні речовини: макрогол-400, макрогол-1500, макрогол-6000, проксанол-268, пропіленгліколь.

Форма випуску. Мазь.

Фармакотерапевтична група. Хіміотерапевтичні засоби для місцевого застосування. Код АТС В06ВХ50.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Офлокаїн-Дарниця являє собою комбінацію протимікробного засобу групи фторхінолонів - офлоксацину та місцевого анестетика лідокаїну на гідрофільній, гіперосмолярній і водорозчинній основі.

Фармакологічні ефекти мазі зумовлені властивостями діючих речовин, що входять до її складу. Офлоксацин забезпечує протимікробні властивості мазі за рахунок дії на грампозитивні, і більшою мірою, на грамнегативні бактерії, аеробну та анаеробну, спороутворюючу та аспорогенну мікрофлору у вигляді монокультур і мікробних асоціацій. Офлоксацин ефективний також відносно госпітальних штамів, стійких до антибіотиків та сульфаніламідів. Завдяки гіперосмолярності мазевої основи зменшує набряк тканин навколо рани, впливає як на поверхневу, так і на глибинну ранову інфекцію. Місцевий анестетик лідокаїн забезпечує знеболювальний ефект мазі.

Фармакокінетика. Офлоксацин та лідокаїн практично не надходять до системного кровотоку при нанесенні мазі на здорову шкіру. Після нанесення на ранову поверхню, коли бар’єрні функції шкіри порушені, до системного кровотоку надходить лише близько 3% використаної дози офлоксацину. Пік концентрації речовини в крові спостерігається через 3-4 год. Через 6 год після аплікації мазі офлоксацин в крові не визначається.

Показания к применению. Офлокаїн-Дарниця, завдяки притаманним йому властивостям, застосовується в хірургічній практиці, комбустіології, травматології та дерматології.

У хірургічній практиці застосовується для лікування ускладнених інфікованих ран у 1-й фазі ранового процесу різної локалізації та походження (ампутаційні кукси кінцівок, рани після хірургічної обробки гнійних осередків, пролежні, трофічні виразки, післяопераційні ускладнені рани і фістули, абсцеси і флегмони щелепно-лицевої ділянки та ін.) після їх хірургічної обробки.

У комбустіології застосовується для профілактики та лікування нагноєння опікових ран.

У травматології застосовується для профілактики і лікування гнійних ускладнень.

У дерматології застосовується для лікування гнійно-запальних захворювань шкіри, викликаних бактеріальною мікрофлорою.

Способ применения и дозы.

Офлокаїн-Дарниця застосовують місцево. Після звичайної обробки ран та опіків мазь наносять безпосередньо на ранову поверхню, після чого накладають стерильну марлеву пов’язку. Можна спочатку наносити мазь на перев’язувальний матеріал, а потім накласти перев’язувальний матеріал із нанесеною на нього маззю на ранову поверхню.

Тампонами, просоченими маззю, заповнюють порожнини гнійних ран після їх хірургічної обробки, а марлеві турунди з маззю вводять у фістульні ходи.

При лікуванні гнійних ран мазь застосовують 1 раз на добу, при лікуванні опіків — щоденно або 2-3 рази на тиждень залежно від інтенсивності гнійних виділень. Кількість мазі, що використовується, визначається площею ранової поверхні (мазь повинна покривати всю уражену ділянку) і ступенем гнійної ексудації. Тривалість лікування визначає лікар залежно від динаміки очищення рани від гнійного ексудату і строків купірування запального процесу. При лікуванні дерматологічних захворювань мазь тонким шаром наносять на уражені ділянки шкіри 1-2 рази на день або на марлеву пов’язку із наступною аплікацією на осередок ураження 1-2 рази на добу протягом 1-2 тижнів.

Побічна дія.

Звичайно препарат переноситься добре. При аплікації мазі на опікову поверхню можливе відчуття печіння, яке проходить самостійно протягом декількох хвилин після нанесення і не потребує відміни препарату.

Протипоказання.

Не слід застосовувати Офлокаїн-Дарниця при підвищеній індивідуальній чутливості до похідних фторхінолонів і лідокаїну або до будь-яких складових препарату, а також у 2-ій фазі ранового процесу.

Передозування.

При клінічному застосуванні препарату випадків передозування не зареєстровано.

Особливості застосування.

Не рекомендується застосовувати препарат дітям до 15 років, а також жінкам в період вагітності і годування груддю. Препарат призначений тільки для зовнішнього застосування.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.

Не виявлено випадків взаємодії з лікарськими засобами які призвели б до зменшення ефективності та безпечності застосованих препаратів.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей місці, в оригінальній упаковці, при температурі від 8°С до 25°С.

Термін зберігання - 2 роки.

 

 

 

Данная инструкция на Офлокаин (Oflocain), описание предоставлена только для ознакомления с препаратом и не является руководством к самолечению. Пожалуйста, перед применением препарата Офлокаин (Oflocain), проконсультируйтесь с профилирующим врачом.
Protected by Copyscape Duplicate Content Check


Отзывы ОФЛОКАИН

 

очень хорошая мазь.мне помогает.несмотря на то.что сахарный диабет.Мажу любую ранку.эфект виден...
Отзыв от: 13.05.2013


Популярные лекарства

Синупрет цена
Ламизил
Нифуроксазид
Сорбекс
Пантенол
Джинтропин цена
Флюнат
Мульти-табс В-комплекс
Каметон форте
Этоксисклерол
ЛИПИДЕКС
© 2007-2012 Copyright Qmed - Поиск лекарств в аптеках.