Поиск лекарств в аптеках

Найдите нужные вам лекарства в аптеках. Узнайте стоимость препаратов

Найдите аптеку рядом с вами

Поиск аптек на ближайшей улице в вашем районе. Рядом со станцией метро.

Проверьте наличие лекарств в аптеках

Отметьте нужные вам лекарства, и сравните их стоимость в аптеках
Главная страница »
Магнефар B6

Магнефар B6 (Magnefar B6)

Цены в аптеках

Инструкция
Нажмите на форму выпуска, что бы посмотреть цены и аптеки в которых продаётся Магнефар B6 (Magnefar B6)

МАГНЕФАР B6

цена в аптеках, грн
106.88...109.95 табл., №60


Инструкция по применению Магнефар B6 (Magnefar B6)

Торговое название: МАГНЕФАР B6

Действующее вещество:

Английское название: MAGNEFAR B6

Украинское название: МАГНЕФАР B6

ATC классификация: A11JB

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: овальні, довгасті, двоопуклі таблетки, білого кольору з розподільчою рискою на одному боці, з гладкою поверхнею без плям та вищерблень;

склад: 1 таблетка містить 500 мг магнію гідроаспартату (відповідає 34 мг Mg2+) та 5 мг піридоксину гідрохлориду;

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, гідроксипропілметилцелюлоза, магнію стеарат.

Форма випуску. Таблетки.

 

Фармакотерапевтична група. Комплекс вітамінів групи В з мікроелементами.

Код АТС А11Е С.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Магній належить до незамінних катіонів, необхідних для нормального проходження метаболічних процесів в організмі. Він бере участь в АТФазо-залежних ферментативних реакціях. Є стабілізатором клітинних мембран та внутрішньоклітинних органел.

Магній бере участь у регуляції метаболізму нервової, опорно-рухової, дихальної, серцево-судинної та кровотворної систем, а також в обміні гормонів (у тому числі статевих). Стимулює нормальне функціонування слухових і зорових нервів. Оберігає міокард від гіпоксії та ішемії.

Виконує роль антикоагулянта і запобігає склерозуванню кровоносних судин. Діє заспокійливо, зменшує нервово-м’язову збудливість, забезпечує нормальне скорочення м’язів.

Вітамін B6 (піридоксину гідрохлорид) бере участь у метаболізмі амінокислот, обміні вуглеводів та ліпідів, а також у процесі синтезу гемоглобіну. Дефіцит піридоксину гідрохлориду спричинює себорейне запалення шкіри в ділянці навколо очей, носа та губ, а також гіпохромну анемію і судоми, особливо у дітей. Ці стани можуть проявлятись з більшою силою на фоні дефіциту магнію.

Одночасне застосування магнію та піридоксину гідрохлориду сприяє посиленню ефекту кожного з них. Так, вітамін В6 підвищує концентрацію магнію в плазмі крові та еритроцитах, зменшує його екскрецію з сечею. В свою чергу, магній активує процес біотрансформації піридоксину гідрохлориду в печінці на активний метаболіт піридоксаль-5-фосфат. Комбіноване застосування вітаміну в6 і магнію компенсує дефіцит цих речовин і підвищує їх абсорбцію в кишечнику і надходження в клітини, завдяки утворенню хелатного комплексу вітамін В6-магній-амінокислоти.

Фармакокінетика

Магній дуже добре всмоктується із шлунково-кишкового тракту. Внутрішньоклітинний вміст магнію майже у 10 разів вищий (99%), ніж позаклітинний. Його концентрація у периферичній крові становить 0,65-1,25 ммоль/л (як правило 0,8-0,9 ммоль/л).

У крові близько 55% магнію знаходиться в іонізованому стані. 30% зв’язано з білками, а решта - 15% становлять комплексні сполуки з аніонами.

В нирках до 70% магнію плазми крові зазнає клубочкової фільтрації, 95-97% його реабсорбується у ниркових канальцях.

Піридоксину гідрохлорид легко розчиняється у воді, добре всмоктується при пероральному введенні, накопичується в печінці. В організмі внаслідок фосфорилювання перетворюється на піридоксальфосфат, який є активною формою піридоксину, що бере участь в обмінних процесах або перебуває у формі піридоксаміну. Продукти його метаболізму виводяться з сечею.

Показания к применению. Препарат рекомендується застосовувати для лікування та профілактики дефіциту магнію в організмі та пов’язаних з ним порушень, таких як:

підвищена нервова збудливість;

астенія;

підвищена дратівливість;

порушення сну;

біль та спазм м’язів;

стан фізичної або розумової перевтоми;

в період прискореного росту у дітей;

у похилому віці (особливо при наявності в анамнезі серцевої недостатності або артеріальної гіпертензії);

під час вагітності;

при застосуванні пероральних контрацептивів;

алкоголізмі;

при дефіциті магнію пов’язаному з тривалим застосуванням діуретиків або поліурією у хворих на цукровий діабет із стійкою гіперглікемією;

Також у комплексному лікуванні серцево-судинних захворювань (артеріальна гіпертензія, застійна серцева недостатність, аритмії, нещодавно перенесений інфаркт міокарда, стенокардія, прогресуючий атеросклероз).

Способ применения и дозы.

Магнефар В6 призначений для внутрішнього застосування. Таблетки необхідно приймати під час їди, запиваючи великою склянкою води.

З метою лікування:

Дорослим і дітям старше 12 років рекомендується приймати по 6-8 таблеток на добу.

Дітям у віці від 6 до 12 років з масою тіла більше 20 кг рекомендується приймати по 4-6 таблеток на добу.

Добову дозу препарату необхідно розподілити на 2-3 прийоми.

З метою профілактики дорослі та діти старші 6 років приймають по 2-3 таблетки на добу.

Прийом препарату необхідно припинити відразу ж після відновлення нормального рівня магнію в організмі.

Побічна дія.

Звичайно препарат переноситься добре, однак в поодиноких випадках можуть спостерігатися біль у животі, пронос, нудота, блювання, метеоризм. Дуже рідко можуть спостерігатися алергічні реакції до компонентів препарату.

 

Протипоказання.

Магнефар В6 не слід застосовувати при гіпермагніємії та гіпервітамінозі В6, гострій нирковій недостатності, особам з передсердно-шлуночковою блокадою (AV-блокадою), міастенією гравіс, вираженою гіпотензією та підвищеною чутливістю до компонентів препарату.

Препарат протипоказаний дітям віком до 6 років.

Передозування.

При нормальному функціонуванні нирок пероральне застосування магнію у високих дозах переважно не спричинює токсичних реакцій. Явища передозування можливі при значному перевищенні рекомендованої дози і проявляються розладами з боку шлунково-кишкового тракту (нудота, блювання, пронос), зниженням артеріального тиску, м’язовою слабкістю, утрудненим диханням, аритмією, порушенням температурної чутливості, болем у кінцівках, порушенням сухожилкових рефлексів.

Антидотом при передозуванні магнію можуть бути солі кальцію, введені внутрішньовенно, наприклад, кальцію глюконат у дозі 2,5-5 ммоль кальцію на 1 кг маси тіла.

Особливості застосування

У разі одночасного застосування леводопи доза Магнефару В6 не повинна перевищувати 1 таблетку на добу. При супутньому дефіциті кальцію, дефіцит магнію повинен бути усунений ще до початку застосування препаратів кальцію. Якщо у хворого ниркова недостатність середньої тяжкості, то препарат необхідно застосовувати з обережністю, щоб уникнути ризику розвитку гіпермагніємії. Застосовуючи антибіотики з групи тетрациклінів разом з Магнефаром В6, інтервал між прийомом цих препаратів повинен становити не менше 3 год.

Період вагітності і лактації:

Вагітність. Шкідливого впливу препарату Магнефар В6 на плід не виявлено. Застосування препарату під час вагітності рекомендується після консультації з лікарем.

Лактація. Застосування препарату під час годування груддю не рекомендується, тому що магній проникає в грудне молоко.

Вплив на здатність керувати транспортними засобами і рухомими механізмами, що потребують великої концентрації уваги: Магнефар В6 при застосуванні у рекомендованих дозах не впливає на здатність керувати транспортними засобами та складними механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.

Застосування Магнефару В6 одночасно з теофіліном, фторхінолонами та антибіотиками тетрациклінового ряду, а також антикоагулянтами – похідними варфарину, препаратами фосфатів та заліза, солями кальцію зумовлює взаємне зменшення всмоктування із шлунково-кишкового тракту. Препарат послаблює дію леводопи. Аміноглікозиди, діуретики, цисплатин, циклосерин, мінералокортикоїди збільшують елімінацію магнію з сечею. Одночасне застосування Магнефару В6 уповільнює виведення з організму амфетамінів, ефедрину, хініну та хінідину. Прийом циклосерину, гідралазину, ізоніазиду, пеніциламіну та пероральних контрацептивів спричинює підвищену потребу у вітаміні В6.

Умови зберігання та термін придатності.

Зберігати у недоступному для дітей, захищеному від світла місці, при температурі від 15°С до 25°С. Термін придатності – 3 роки.

 

 

Данная инструкция на Магнефар B6 (Magnefar B6), описание предоставлена только для ознакомления с препаратом и не является руководством к самолечению. Пожалуйста, перед применением препарата Магнефар B6 (Magnefar B6), проконсультируйтесь с профилирующим врачом.
Protected by Copyscape Duplicate Content Check


Отзывы МАГНЕФАР B6

 

К сожалению, пока никто не оставил отзыв Магнефар B6 (Magnefar B6). Сделайте это первым!

Оставить отзыв »Популярные лекарства

Синупрет цена
Ламизил
Нифуроксазид
Сорбекс
Пантенол
Джинтропин цена
ГИДРОКОРТ
Магальфил
Аккузид 10
ВАЛОРОН
Лива
© 2007-2012 Copyright Qmed - Поиск лекарств в аптеках.