Поиск лекарств в аптеках

Найдите нужные вам лекарства в аптеках. Узнайте стоимость препаратов

Найдите аптеку рядом с вами

Поиск аптек на ближайшей улице в вашем районе. Рядом со станцией метро.

Проверьте наличие лекарств в аптеках

Отметьте нужные вам лекарства, и сравните их стоимость в аптеках
Главная страница »
Кодетерп

Кодетерп (Codeterp)

Цены в аптеках

Инструкция
Нажмите на форму выпуска, что бы посмотреть цены и аптеки в которых продаётся Кодетерп (Codeterp)

В данный момент товара нет в наличии.


Инструкция по применению Кодетерп (Codeterp)

Торговое название: Кодетерп

Действующее вещество:

Английское название: Codeterp

Украинское название: Кодетерп

ATC классификация: R05FA02

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: таблетки білого кольору, з плоскою поверхнею, з фаскою і рискою;

склад: 1 таблетка містить кодеїну фосфату у перерахуванні на кодеїн 8 мг, терпінгідрату та натрію гідрокарбонату по 250 мг;

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, магнію стеарат, крохмаль картопляний або кукурудзяний, тальк, аеросил.

Форма випуску. Таблетки.

 

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при кашлі та застудних захворюваннях. Похідні опію та експекторанти. Код АТС R05FA02.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Кодетерп – комбінований препарат з протикашльовим і відхаркуючим ефектом. Кодеїн є агоністом опіоїдних рецепторів, який виявляє центральну протикашльову дію (за рахунок пригнічення збудливості кашльового центру). Терпінгідрат виявляє відхаркуючий ефект. Натрію гідрокарбонат зменшує в’язкість мокротиння за рахунок підвищення рН.

Фармакокінетика. При пероральному застосуванні кодеїн та інші компоненти препарату добре абсорбуються з кишкового тракту. В організмі кодеїн завдяки своїй ліпофільності, швидко проникає крізь гематоенцефалічний бар’єр; накопичується в жировій тканині, менше – в легенях, печінці, нирках і селезінці. Максимальна дія спостерігається через 30 – 60 хвилин і триває протягом 2 – 6 годин. Кодеїн виводиться у вигляді метаболітів із сечею, частково – з жовчю. Період напіввиведення становить 3 години. Терпінгідрат і натрію гідрокарбонат виводяться нирками та через дихальні шляхи з бронхіальним секретом.

 

Показания к применению. Кашель різної етіології (бронхіт, емфізема ).

 

Способ применения и дозы.

Препарат застосовують внутрішньо. Дорослим і дітям старше 12 років призначають по 1 таблетці 2 – 3 рази на добу. Дітям від 2 до 5 років - по 1/4 - 1 таблетці 2 рази на добу; дітям від 5 до 10 років – від ½ до 1 таблетки 3 рази на добу; дітям від 10 до 12 років – по 1 таблетці 1 – 3 рази на добу. Тривалість лікування – 5 діб, у виняткових випадках термін лікування можете збільшити.

Побічна дія.

Сонливість і шлунково-кишкові розлади (біль у надчеревній ділянці, нудота, блювання, запор), брадикардія, аритмії, гіпотензія, алергічні реакції.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату, легенева недостатність, пневмонія, бронхіальна астма, алкоголізм, виражена гіпотонзія, аритмії, епілепсія, черепно-мозкові травми, тяжкі захворювання печінки і нирок. Не рекомендується застосовувати препарат вагітним, у період годування груддю, дітям до 2 років.

Передозування.

При передозуванні можливі головний біль, сонливість, порушення координації очних яблук, звуження зіниць, порушення дихання, нудота, блювання, запор.

Лікування: промивання шлунка з використанням активованого вугілля. У подальшому проводять симптоматичну терапію. При тяжкому отруєнні хворого слід госпіталізувати. Антидот – налоксон.

 

Особливості застосування.

При застосуванні Кодетерпу слід утримуватися від вживання алкоголю.

За необхідності застосування Кодетерпу в період лактації слід вирішити питання про припинення годування груддю.

Під час лікування утримуватися від занять видами діяльності, які потребують підвищення уваги та швидких фізичних і психічних реакцій.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.

При одночасному застосуванні кодеїну, який є складовою частиною Кодетерпу, посилює дію аналгетиків, снодійних і седативних засобів; при застосуванні з левоміцетином гальмується біотрансформація кодеїну в печінці, внаслідок чого посилюється дія кодеїну. При одночасному застосуванні засобів, які справляють гальмівний вплив на центральну нервову систему (снодійні, нейролептики), можливо посилення седативного ефекту та пригнічуючої дії на дихальний центр. Кодеїн посилює дію алкоголю на психомоторні функції. При застосуванні препарату Кодетерпу у великих дозах посилюються ефекти серцевих глікозидів. Адсорбенти, в’яжучі та обволікаючі засоби можуть зменшувати всмоктування компонентів Кодетерпу.

 

Умови та термін зберігання.

Зберігати в недоступному для дітей, сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25 0С. Термін придатності – 2 роки.

 

 

 

Данная инструкция на Кодетерп (Codeterp), описание предоставлена только для ознакомления с препаратом и не является руководством к самолечению. Пожалуйста, перед применением препарата Кодетерп (Codeterp), проконсультируйтесь с профилирующим врачом.
Protected by Copyscape Duplicate Content Check


Отзывы Кодетерп

 

К сожалению, пока никто не оставил отзыв Кодетерп (Codeterp). Сделайте это первым!

Оставить отзыв »Популярные лекарства

Синупрет цена
Ламизил
Нифуроксазид
Сорбекс
Пантенол
Джинтропин цена
Аллергодил
Бекстра
Грипповак
Префаксин
Инбутол
© 2007-2012 Copyright Qmed - Поиск лекарств в аптеках.