Поиск лекарств в аптеках

Найдите нужные вам лекарства в аптеках. Узнайте стоимость препаратов

Найдите аптеку рядом с вами

Поиск аптек на ближайшей улице в вашем районе. Рядом со станцией метро.

Проверьте наличие лекарств в аптеках

Отметьте нужные вам лекарства, и сравните их стоимость в аптеках
Главная страница »
Хуняди Янош

Хуняди Янош (Hunyadi Janos)

Цены в аптеках

Инструкция
Нажмите на форму выпуска, что бы посмотреть цены и аптеки в которых продаётся Хуняди Янош (Hunyadi Janos)

ХУНЯДИ ЯНОШ

цена в аптеках, грн
68.95...90.00 фл. 700мл


Инструкция по применению Хуняди Янош (Hunyadi Janos)

Торговое название: ХУНЯДИ ЯНОШ

Действующее вещество:

Английское название: HUNYADI JANOS

Украинское название: ХУНЯДІ ЯНОШ

ATC классификация: V03AX

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: прозора рідина, гірка на смак;

склад: 100 мл рідини містять натрію 470 мг, калію 2,8 мг, кальцію 36,4 мг, магнію 290 мг, хлоридів 70 мг, сульфатів 2120 мг, гідрокарбонатів 121 мг;

 

Форма випуску. Рідина для перорального застосування.

 

Фармакотерапевтична група. Засоби, що впливають на травну систему та метаболічні процеси. Код АТС А16А Х10**.

Фармакологічні властивості.

Має проносну та жовчогінну дії, покращує обмін речовин, запобігає процесам бродіння та розпаду у товстому кишечнику, перешкоджає всмоктуванню продуктів патологічного розкладу, виводить з організму бактерії і токсини.

Показания к применению. Захворювання печінки, жовчного міхура та жовчовидільних шляхів, хронічні коліти та ентероколіти в стадії ремісії, синдром подразненого кишечнику, хронічні гастрити з підвищеною або нормальною секреторною функцією, хронічні панкреатити, інтоксикації, геморой, функціональні розлади кишечнику з виникненням кишкового стазу, ожиріння.

Способ применения и дозы.

Рідина є витратним матеріалом для приготування лікувальних розчинів. Застосовується у вигляді розведень з кип’яченою водою. Якщо воду потрібно застосовувати у гарячому вигляді, то вода має бути підігріта до 36 - 38°С. Холодна рідина відповідає кімнатній температурі (приблизно 20°С).

Розведення №1.

При захворюваннях печінки, жовчного міхура та жовчовидільних шляхів у дорослих 20 мл рідини доводять до 200 мл питною водою. Добова доза становить 1% від маси тіла (розподіляють на 3 прийоми). Приймають у теплому або гарячому вигляді до їжі залежно від стану кислотності шлункового соку:

у разі зниженої - за 15 - 30 хв.;

нормальної – за 45 - 60 хв.;

підвищеної – за 1,5 години.

Розведення №2.

200 мл рідини розводять 400 мл питної води, застосовують для лікування дорослих:

при хронічних колітах та ентероколітах у стадії ремісії, функціональних розладах кишечнику з виникненням кишкового стазу добова доза становить 1% від маси тіла. Приймають свіжоприготовлену воду кімнатної температури 3 рази на добу за 1 годину до їжі.

при хронічних гастритах добова доза становить 1% від маси тіла. Приймають у теплому вигляді через 3 хв після їжі 3 рази на добу.

при хронічних захворюваннях підшлункової залози у дорослих 100 мл води приймають у теплому вигляді за 45 - 90 хв до їжі 3 рази на добу.

Розведення №3.

З метою швидкого проносного ефекту у дорослих 200 мл рідини розводять 200 мл питної води. Приймають у теплому або холодному вигляді за 1 годину до сніданку.

Розведення №4.

При захворюваннях печінки та жовчного міхура у дорослих готують розчин у співвідношенні 3 частини рідини : 1 частини питної води. З метою тубажу жовчних шляхів приймають 1 раз у 6 - 7 днів. Кількість тубажів визначає лікар. Методика приймання: вранці приймають 200 мл приготовленого розчину у гарячому вигляді (36 - 38ОС), лягають на правий бік із грілкою у зоні печінки на 1,5 - 2 год.

Розведення №5.

Для проносного ефекту у дітей віком від 6 років 15 - 75 мл рідини залежно від ваги дитини розводять такою ж кількістю фруктового соку.

Розведення №6.

При хронічних запорах у дорослих для досягнення щоденної дефекації 50 - 60 мл рідини приймають 1 раз на добу.

Розведення №7.

При харчовому отруєнні для швидкої евакуації вмісту кишечнику та промивання травного тракту приймають одноразово 200 - 400 мл рідини.

Розведення №8.

При ожирінні у дорослих приймають 100 мл рідини на добу. Одноразовий прийом вранці за 30 хв до прийому їжі.

Розведення №9.

Для нормалізації випорожнень після інсульту приймають 100 - 150 мл рідини щодня вранці за 30 хв до прийому їжі.

Розведення №10.

У випадку, коли хворому протипоказано фізичне напруження (прогресуючі форми атеросклерозу, гіпертонічні захворювання), а також для забезпечення безболісного випорожненя у випадку запально-виразкових захворювань прямої кишки (гемороїдальні вузли), запалення яєчників приймають 50 - 100 мл рідини щодня.

Розведення №11.

В акушерській практиці для проносного ефекту 100 мл рідини розводять питною водою у співвідношені 1:2 або 1:3 та приймають наступного дня після пологів.

Розведення №12.

Після хірургічного втручання для нормалізації випорожнень 100 мл рідини (операції на черевній порожнині) та 200 мл рідини (урологічні операції) розводять питною водою у співвідношенні 1:1, приймають за 1 год до сніданку на 2 – 3-й день після операції.

Розведення №13.

Для підвищення ефективності дослідження при іригоскопії та холецистографії, для досягнення холекінетичного та холеритичного ефектів при захворюваннях жовчного міхура, жовчовидільних шляхів у дорослих для збільшення жовчовиділення приймають 20 - 30 мл рідини одноразово.

Побічна дія.

В осіб, які страждають на гіпотензію, вживання рідини може спричинити короткочасне погіршення самопочуття.

Протипоказання.

Рідину не застосовують при вираженій серцевій недостатності, гострому гастриті та ентероколіті, виразках шлунка та дванадцятипалої кишки у стадії загострення, діареї, блюванні, дифіциті рідини в організмі, порушенні функції нирок, кишковій непрохідності. Дітям застосовувати рідину рекомендують з 6 років.

Передозування.

Випадків передозування не виявлено.

Особливості застосування.

Хуняді Янош слід приймати, точно дотримуючись дози застосування. Під час вагітності та лактації неохідно порадитись з лікарем щодо його застосування.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.

Посилює ефект проносних препаратів, зокрема засобів, що збільшують об’єм вмісту кишечнику.

Умови та термін зберігання.

Зберігати у недоступному для дітей, сухому, захищеному від сонячного світла місці, при температурі від 15ºС до 25ºС, в упаковці.

Термін придатності - 2 роки.

 

 

 

Данная инструкция на Хуняди Янош (Hunyadi Janos), описание предоставлена только для ознакомления с препаратом и не является руководством к самолечению. Пожалуйста, перед применением препарата Хуняди Янош (Hunyadi Janos), проконсультируйтесь с профилирующим врачом.
Protected by Copyscape Duplicate Content Check


Отзывы ХУНЯДИ ЯНОШ

 

Вода действительно помагает, были проблемы с желчным пузырем. Принимала по схеме полтора года...
Отзыв от: 10.10.2012


Популярные лекарства

Синупрет цена
Ламизил
Нифуроксазид
Сорбекс
Пантенол
Джинтропин цена
АЗЕЛЕКС
ЭльКар
Панзол
Ксесан
Стоп–флю плюс
© 2007-2012 Copyright Qmed - Поиск лекарств в аптеках.