Поиск лекарств в аптеках

Найдите нужные вам лекарства в аптеках. Узнайте стоимость препаратов

Найдите аптеку рядом с вами

Поиск аптек на ближайшей улице в вашем районе. Рядом со станцией метро.

Проверьте наличие лекарств в аптеках

Отметьте нужные вам лекарства, и сравните их стоимость в аптеках
Главная страница »
Физиотенз

Физиотенз (Physiotens)

Цены в аптеках

Инструкция
Нажмите на форму выпуска, что бы посмотреть цены и аптеки в которых продаётся Физиотенз (Physiotens)

Физиотенз

цена в аптеках, грн
182.25 табл. п/о 0,2 мг №14
261.99 табл. п/о 0,4 мг №14
186.25 табл. п/плен. оболочкой 0,3 мг, № 14


Инструкция по применению Физиотенз (Physiotens)

Загальна характеристика:

міжнародна та хімічна назви: moxonidinum; 4-хлор-5-(2-імідазолін-2-ил аміно)6-метокси-2-метилпіримідин;

основні фізико-хімічні властивості:

0,2 мг – кругла, опукла таблетка світло-рожевого кольору, з маркуванням “0,2”;

0,3 мг – кругла, опукла таблетка блідо-червоного кольору, з маркуванням “0,3”;

0,4 мг – кругла, опукла таблетка матово-червоного кольору, з маркуванням “0,4”;

склад: моксонідину 0,2 мг, 0,3 мг або 0,4 мг;

допоміжні речовини: лактоза, повідон, кросповідон, магнію стеарат, гідроксипропілметилцелюлоза, етилцелюлоза, макрогол 6000, тальк, заліза оксид червоний (Е 172), титану діоксид (Е 171).

 

Форма випуску. Таблетки, вкриті плівковою оболонкою.

 

Фармакотерапевтична група. Антигіпертензивний засіб. Антиадренергічний засіб з центральним механізмом дії. Агоніст імідазолінових рецепторів. Код АТС С02А С05.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Моксонідин є селективним агоністом імідазолінових рецепторів у центральній нервовій системі. Ці чутливі до імідазоліну рецептори сконцентровані у ростральному відділі вентролатеральної частини довгастого мозку – ділянці, яка вважається центром регуляції периферичної симпатичної нервової системи. Стимуляція імідазолінових рецепторів гальмує активність симпатичної нервової системи і знижує артеріальний тиск.

Моксонідин відрізняється від інших симпатолітичних антигіпертензивних засобів відносно низькою спорідненістю з відомими постсинаптичними α2-адренорецепторами у порівнянні з імідазоліновими рецепторами. Завдяки цьому седативний ефект і сухість у роті при застосуванні моксонідину виникають рідко.

Наявні дані свідчать про те, що моксонідин є ефективним антигіпертензивним агентом. У людини моксонідин викликає зменшення системного периферичного судинного опору і зниження артеріального тиску. Антигіпертензивний ефект моксонідину був продемонстрований у подвійних сліпих, плацебо контрольованих, рандомізованих дослідженнях.

Моксонідин також підвищує індекс чутливості до інсуліну у пацієнтів з ожирінням, резистентністю до інсуліну і помірною гіпертензією.

Фармакокінетика.

Після внутрішнього прийому моксонідин швидко (ctmax близько 1 години) і майже повністю абсорбується з верхніх відділів шлунково-кишкового тракту. За 24 години 78% загальної дози виводиться з сечею у вигляді незміненого моксонідину і 13% - у вигляді дегідрогенізованого моксонідину. Інші метаболіти в сечі становлять 8% дози. Менше 1% виводиться з калом. Абсолютна біодоступність моксонідину становить близько 88%, що вказує на відсутність значного метаболізму першого проходження. Прийом їжі не впливає на фармакокінетику моксонідину. У зразках плазми людини був ідентифікований тільки дегідрогенізований моксонідин. Фармакодинамічна активність дегідрогенізованого моксонідину становить приблизно 1/10 активності моксонідину.

Зв’язування з білками плазми становить 7,2%.

Виведення моксонідину і його метаболітів є досить швидким (період напіввиведення становить 2,5 і 5 годин відповідно).

У хворих з гіпертензією у порівнянні із здоровими особами фармакокінетика моксонідину суттєво не відрізнялася.

У літніх осіб спостерігалися зміни фармакокінетики, найімовірніше через знижений рівень метаболізму і/або декілька більшу біодоступність. Однак ці зміни не вважаються клінічно значущими.

Оскільки моксонідин не рекомендований для лікування дітей, фармакокінетичні дослідження в цій субпопуляції не проводилися.

Виведення моксонідину значною мірою залежить від кліренсу креатиніну. У хворих з помірною нирковою недостатністю (швидкість клубочкової фільтрації 30-60 мл/хв) стабільна концентрація у плазмі і період напівжиття приблизно в 2 і 1,5 рази вище, відповідно, ніж у пацієнтів з нормальною функцією нирок (швидкість клубочкової фільтрації > 90 мл/хв). У хворих з тяжкою нирковою недостатністю (швидкість клубочкової фільтрації < 30 мл/хв) стабільна концентрація в плазмі і період напівжиття приблизно в 3 рази вище. У цих хворих не спостерігалося накопичення моксонідину після багаторазового прийому. На термінальних стадіях ниркової недостатності (швидкість клубочкової фільтрації < 10 мл/хв) у хворих, які знаходяться на гемодіалізі, стабільна концентрація в плазмі і період напівжиття приблизно в 6 і 4 рази вище, відповідно. В усіх групах максимальна концентрація моксонідину в плазмі тільки у 1,5-2 рази вище.

Базуючись на вищенаведених даних, дозу моксонідину для пацієнтів з нирковою недостатністю слід підбирати індивідуально. Під час гемодіалізу моксонідин видаляється незначною мірою.

 

Показания к применению. Артеріальна гіпертензія.

 

Способ применения и дозы.

Для дорослих звичайна початкова доза Фізіотенсу® становить 0,2 мг, один раз на добу, а максимальна – 0,6 мг, у два прийоми. Максимальна разова доза – 0,4 мг. Дозу слід підбирати індивідуально, залежно від реакції пацієнта.

Фізіотенс® можна приймати незалежно від прийому їжі.

Для хворих з помірною або тяжкою нирковою недостатністю, а також для тих, хто перебуває на гемодіалізі, початкова доза Фізіотенсу® становить 0,2 мг на добу. За необхідності і у разі доброї переносимості препарату дозу можна підвищити до 0,4 мг на добу.

Безпека і ефективність Фізіотенсу® у пацієнтів молодше 18 років не встановлені.

 

Побічна дія.

Найбільш часті побічні ефекти Фізіотенсу® включають сухість у роті, головний біль, запаморочення, сонливість і загальну слабкість. Ці симптоми часто зменшуються після кількох тижнів лікування. Значно рідше виникають такі побічні ефекти, як безсоння, гіпотензія, нудота, шкірні висипання і свербіж шкіри. Є повідомлення про окремі випадки виникнення ангіоневротичного набряку.

 

Протипоказання.

Відома гіперчутливість до будь-якого компонента препарату;

синдром слабкості синусового вузла або брадикардія в спокої нижче 50 уд./хв;

годування груддю.

Фізіотенс® не рекомендований для лікування пацієнтів молодше 18 років.

Передозування.

В окремих випадках передозування Фізіотенсу®, навіть у дозі 16 мг на добу, не призводило до смерті хворих. До симптомів передозування належить головний біль, седативний ефект, сонливість, гіпотензія, запаморочення, загальна слабкість, брадикардія, сухість у роті, блювання, біль у шлунку і відчуття нездужання. Базуючись на дослідженнях високих доз препарату у тварин, додатково можна очікувати появу тимчасової гіпертензії, тахікардії і гіперглікемії.

Специфічні антидоти невідомі. У разі гіпотензії для підтримки гемоциркуляції рекомендується застосування допаміну і введення рідини внутрішньовенно. Атропін може бути корисним при появі брадикардії.

Антагоністи α-адренорецепторів можуть зменшити або усунути парадоксальні гіпертензивні ефекти передозування Фізіотенсу®.

Особливості застосування.

Прийом Фізіотенсу® не слід припиняти раптово, оскільки можливість рикошетної гіпертензії як “ефекту відміни” не вдається повністю виключити.

Пацієнтам з поодинокими спадковими захворюваннями, такими як непереносимість галактози, недостатність лактази, синдром Лаппа або мальабсорбція глюкози-галактози, не слід приймати цей препарат.

Дослідження на тваринах не вказують на наявність прямих або непрямих шкідливих ефектів моксонідину на вагітність, розвиток ембріона і плоду, пологи і постнатальний розвиток, але клінічні дані щодо застосування Фізіотенсу® під час вагітності недостатні. Тому призначати препарат вагітним слід з особливою обережністю.

Моксонідин екскретується у грудне молоко. Жінкам, які годують груддю, слід рекомендувати припинити лікування Фізіотенсом® або не годувати дитину, якщо вони приймають препарат.

Дані про негативний вплив Фізіотенсу® на здатність керувати автомобілем або працювати з механічними пристроями відсутні. Однак слід дотримуватись обережності, оскільки можлива поява таких побічних ефектів, як сонливість і запаморочення.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.

Якщо Фізіотенс® застосовують у комбінації з β-адреноблокатором і обидва препарати необхідно відмінити, спочатку слід відмінити β-адреноблокатор, а потім – Фізіотенс®.

Застосування Фізіотенсу® разом з тіазидними діуретиками і блокаторами кальцієвих каналів є безпечним. Одночасний прийом препарату з цими та іншими антигіпертензивними засобами справляє адитивний ефект.

У здорових осіб фармакокінетичної взаємодії з гідрохлортіазідом, глібенкламідом (глібуридом) і дигоксином не виявлено.

Оскільки трициклічні антидепресанти можуть зменшити ефективність антигіпертензивних агентів центральної дії, призначення цих препаратів разом з Фізіотенсом® не рекомендовано. Фармакокінетична взаємодія з моклобемідом не виявлена.

Моксонідин помірно підвищує порушення когнітивної функції у пацієнтів, які отримують лоразепам. Він може також підсилити седативний ефект бензодіазепінів при одночасному застосуванні.

 

Умови та термін зберігання.

Таблетки Фізіотенсу® по 0,2 мг: зберігати при температурі не вище 25 °С, у недоступному для дітей місці. Термін придатності – 2 роки.

Таблетки Фізіотенсу® по 0,3 мг і 0,4 мг: зберігати при температурі не вище 30 °С, у недоступному для дітей місці. Термін придатності – 3 роки.

 

 

Данная инструкция на Физиотенз (Physiotens), описание предоставлена только для ознакомления с препаратом и не является руководством к самолечению. Пожалуйста, перед применением препарата Физиотенз (Physiotens), проконсультируйтесь с профилирующим врачом.
Protected by Copyscape Duplicate Content Check


Отзывы Физиотенз

 

К сожалению, пока никто не оставил отзыв Физиотенз (Physiotens). Сделайте это первым!

Оставить отзыв »Популярные лекарства

Синупрет цена
Ламизил
Нифуроксазид
Сорбекс
Пантенол
Джинтропин цена
Сульперацеф
Терафлю экстра со вкусом лимона
Стамарил
Серпафар
Тайленол синус
© 2007-2012 Copyright Qmed - Поиск лекарств в аптеках.