Поиск лекарств в аптеках

Найдите нужные вам лекарства в аптеках. Узнайте стоимость препаратов

Найдите аптеку рядом с вами

Поиск аптек на ближайшей улице в вашем районе. Рядом со станцией метро.

Проверьте наличие лекарств в аптеках

Отметьте нужные вам лекарства, и сравните их стоимость в аптеках
Главная страница »
Эвказолин

Эвказолин (Eucazolin)

Цены в аптеках

Инструкция
Нажмите на форму выпуска, что бы посмотреть цены и аптеки в которых продаётся Эвказолин (Eucazolin)

Эвказолин

цена в аптеках, грн
16.08...31.20 наз.капли фл.10мл №1
35.95 спрей назал. дозир. фл. с насосом-дозатором 10 г, № 1


Инструкция по применению Эвказолин (Eucazolin)

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: прозора жовтувата масляниста рідина;

склад:  1 мл містить ксилометазоліну 1 мг, евкаліптової олії 1 мг;

допоміжні речовини: тригліцериди з середньою довжиною ланцюга.

Форма випуску. Краплі назальні.

Фармакотерапевтична група. Протинабрякові засоби для місцевого застосування при захворюваннях порожнини носа. Код ATC  R01A В06.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Препарат проявляє  a-адреноміметичну дію, звужує периферичні судини. При нанесенні на слизову оболонку завдяки судинозвужувальному ефекту зменшує набряк слизової оболонки, гіперемію, ексудацію, полегшує носове дихання. Евкаліптова олія має антимікробні та протизапальні властивості.

Фармакокінетика. Препарат діє переважно місцево, всмоктується через слизові оболонки при звичайному використанні у незначній кількості. Дія починається через декілька хвилин після застосування, триває протягом 8-10 год.

Показания к применению. Гострий риніт та риносинусит, поліноз; при середньому отиті для зменшення набряку слизової оболонки носоглотки; підготовка пацієнта до діагностичних та лікувальних процедур у носових ходах.

Способ применения и дозы.

Безпосередньо перед застосуванням треба потримати флакон з препаратом у долоні, щоб зігріти його до температури тіла. Кришку  знімають і, злегка натискаючи на гумову вставку-крапельницю, закапують 1–2 краплі розчину в ніс. Після застосування  флакон завжди закривайте кришкою.

Дорослим та дітям старше 12 років призначають у вигляді 0,1 % розчину по 1-2 краплі       2-3 рази на добу у кожний носовий хід. Дітям віком від 7 до 12 років – 0,1 % розчин по 1 краплі у кожний носовий хід 2-3 рази на добу. Препарат застосовують протягом 7-14 днів.

Побічна дія.

Подразнення слизової оболонки, печіння, поколювання, чихання, сухість слизових носа, гіперсекреція. У поодиноких випадках можливий набряк слизової оболонки носа (частіше при тривалому використанні), серцебиття, порушеня серцевого ритму, підвищення артеріального тиску, головний біль, блювання, порушення сну та зору. При тривалому застосуванні препарату у високих дозах може виникнути депресивний стан.

Протипоказання.

Закритокутова глаукома, атрофічний риніт, підвищена чутливість до компонентів препарату, артеріальна гіпертензія, гіпертиреоз, дитячий вік до 7 років.

Передозування. При занадто частому закапуванні препарату можуть проявлятися симптоми передозування у вигляді головного болю, сухості у носі, нудоти, депресії, підвищення артеріального тиску, короткочасного порушення зору. Необхідно припинити використання препарату і застосувати препарати-антагоністи: симпатолітики та α-адреноблокатори (фентоламін, тропафен), симптоматичну терапію.

Особливості застосування.

 

Застосування у вагітних та жінок, які годують груддю. При застосуванні у терапевтичних дозах препарат діє місцево і не чинить системного впливу, тому застосування препарату у терапевтичних дозах у зазначеного контингенту не протипоказане.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.

Препарат не призназначають одночасно з інгібіторами моноаміноксидази (МАО) та трициклічними антидепресантами.

Умови та термін зберігання. Зберігають у недоступному для дітей та захищеному від світла місці, при температурі від 8 °С  до 15 °С. Термін зберігання 1 рік.

 

 

Данная инструкция на Эвказолин (Eucazolin), описание предоставлена только для ознакомления с препаратом и не является руководством к самолечению. Пожалуйста, перед применением препарата Эвказолин (Eucazolin), проконсультируйтесь с профилирующим врачом.
Protected by Copyscape Duplicate Content Check

Возможно вас заинтересует

Эвказолин Н
Эвказолин аква


Отзывы Эвказолин

 

К сожалению, пока никто не оставил отзыв Эвказолин (Eucazolin). Сделайте это первым!

Оставить отзыв »Популярные лекарства

Синупрет цена
Ламизил
Нифуроксазид
Сорбекс
Пантенол
Джинтропин цена
Окацин
ИЗО МАК СПРЕЙ
Ривтагил
БИНОКЛАР
Тиогамма
© 2007-2012 Copyright Qmed - Поиск лекарств в аптеках.