Поиск лекарств в аптеках

Найдите нужные вам лекарства в аптеках. Узнайте стоимость препаратов

Найдите аптеку рядом с вами

Поиск аптек на ближайшей улице в вашем районе. Рядом со станцией метро.

Проверьте наличие лекарств в аптеках

Отметьте нужные вам лекарства, и сравните их стоимость в аптеках
Главная страница »
Биотредин

Биотредин (Biotredin)

Цены в аптеках

Инструкция
Нажмите на форму выпуска, что бы посмотреть цены и аптеки в которых продаётся Биотредин (Biotredin)

В данный момент товара нет в наличии.


Инструкция по применению Биотредин (Biotredin)

Торговое название: Биотредин

Действующее вещество:

Английское название: Biotredin

Украинское название: Біотредин

ATC классификация: N07BB10

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: білі або білі зі слабким жовтуватим відтінком таблетки, плоскоциліндричної форми з фаскою;

склад: 1 таблетка містить L-треоніну 100 мг, піридоксину гідрохлориду 5 мг;

допоміжні речовини: полівінілпіролідон низькомолекулярний, кислота лимонна, магнію стеарат.

Форма випуску. Таблетки під’язикові.

 

Фармакотерапевтична група. Засоби для лікування алкогольної залежності.

Код АТС N07B В10**.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Біотредин є регулятором тканевого обміну, підвищує розумову працездатність, зменшує потяг до алкоголю.

L-треонін у присутності піридоксину (вітамін В6) розпадається на амінокислоту гліцин і ацетальдегід (оцтову кислоту), які стимулюють процеси гальмування і одночасно окисно-відновні реакції, процеси дихання і синтезу АТФ у клітинах, за рахунок чого препарат здатний:

- зменшувати психоемоційне напруження;

- покращувати короткочасну і довготривалу пам’ять;

- покращувати здатність до концентрації уваги;

- підвищувати розумову працездатність;

- підвищувати і нормалізувати рівень вмісту ендогенного ацетальдегіду і тим самим зменшувати явище алкогольного абстинентного синдрому і потяг до алкоголю. Дія препарату проявляється через 10 - 20 хв після прийому під язик.

Фармакокінетика. L-треонін і піридоксин повністю метаболізуються до води і вуглекислого газу. Кумуляція їх в організмі не відбувається.

Показания к применению. Особам, які зловживають алкоголем, хворим на хронічний алкоголізм при актуалізації патологічного потягу до алкоголю, поєднаного з афективними (дратівливість, зниження настрою, внутрішній дискомфорт) порушеннями, при алкогольному абстинентному синдромі. Виявлення і лікування “прихованого потягу” до алкоголю.

Підліткам старше 15 років і практично здоровим пацієнтам при зниженні розумової працездатності і концентрації уваги.

 

Способ применения и дозы.

Препарат призначають у таблетках під язик або у вигляді порошку після здрібнювання таблетки; як засіб, що підвищує увагу, розумову працездатність: підліткам і дорослим – по 1 таблетці 2 - 3 рази на добу протягом 3 - 10 днів. За необхідності курс повторюють 3 - 4 рази на рік.

Дорослим хворим на хронічний алкоголізм і при зловживанні алкоголем призначають по 1 - 3 таблетки на прийом 2 - 3 рази на добу протягом 4 - 5 днів. За необхідності курс повторюють 5 - 10 разів на рік.

При лікуванні алкогольного абстинентного синдрому у дорослих призначають у першу добу по 1 - 4 таблетки 3 - 4 рази на добу (добова доза – 3 - 16 таблеток) на другу добу та надалі по 1 - 2 таблетки на прийом 2 - 3 рази на добу (добова доза 3 - 6 таблеток) протягом 21 - 28 днів. Тривалість курсу може скорочуватися до 10 - 14 днів.

Найбільший ефект Біотредину досягається при його сумісному прийманні з препаратом Гліцин (таблетки 0,1 г). Гліцин приймають під язик за 10 - 15 хв до прийому Біотредину. У період ремісії для виявлення прихованого потягу до алкоголю дорослі приймають 2 - 3 таблетки Біотредину натще. Поява протягом 10 - 20 хвилин легкого запаморочення, заспокійливого ефекту, почервоніння обличчя, потовиділення свідчать про наявність “прихованого потягу”. У цих випадках рекомендується 5 - 10-денний курс Біотредину по 1 - 2 таблетки 2 - 3 рази на добу разом з Гліцином 0,1 г під язик за 10 - 15 хв до прийому Біотредину.

 

Побічна дія.

Запаморочення, підвищене потовиділення.

 

Протипоказання.

Алкогольне сп’яніння, одночасний прийом лікарських засобів, які пригнічують центральну нервову систему (анксіолітиків, антипсихотичних засобів (нейролептиків), антидепресантів). Не застосовують дітям до 15 років.

 

Передозування.

Випадків передозування не виявлено.

 

Особливості застосування.

Не рекомендується приймати препарат у період сп’яніння, оскільки лікувальний ефект препарату знижується. Досвід застосування дітям відсутній.

Вагітність і лактація.

Застосування препарату можливо.

Під час лікування препаратом слід утримуватися від керування транспортними засобами та робіт з потенційно небезпечними механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.

Послаблює дію антипсихотичних засобів (нейролептиків), антидепресантів, барбітуратів та інших лікарських засобів, які пригнічують центральну нервову систему.

 

Умови та термін зберігання.

Зберігати у недоступному для дітей, сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25°С. Термін придатності – 3 роки.

 

 

 

Данная инструкция на Биотредин (Biotredin), описание предоставлена только для ознакомления с препаратом и не является руководством к самолечению. Пожалуйста, перед применением препарата Биотредин (Biotredin), проконсультируйтесь с профилирующим врачом.
Protected by Copyscape Duplicate Content Check


Отзывы Биотредин

 

К сожалению, пока никто не оставил отзыв Биотредин (Biotredin). Сделайте это первым!

Оставить отзыв »Популярные лекарства

Синупрет цена
Ламизил
Нифуроксазид
Сорбекс
Пантенол
Джинтропин цена
Антидепрессанте
Далацин Ц фосфат
Рантак таблетки
Сурковый жир суракор
Бактробан
© 2007-2012 Copyright Qmed - Поиск лекарств в аптеках.